סנאית קטנה עושה סקי מים כמו גדולה

צפו בטוויגי הסנאית שעוסקת בספורט הזה כבר כ-27 שנים, ועושה מזה קריירה בכל העולם. איך הכל התחיל? באימוץ של משפחה אמריקנית אחרי הוריקן בשנת 1978

אחרי שבשבוע שעבר גילינו שגם כלב בולדוג יכול להחליק עם סקייטבורד, היום אנו מגלים שסנאי יכול לעשות סקי מים. טוויגי הסנאית קופצת למים וגולשת על המחליקיים כשפרוותה מתנופפת ברוח.

צ'אק ולו אן, זוג מנאשוויל, ארה"ב, הציל את טוויגי בשנת 1978 לאחר שנפגעה בהוריקן, ואימץ אותה. הסנאית העזובה התאקלמה מהר מאוד במשפחת בני האדם החדשה והפכה לחלק מהמשפחה. היא ישנה איתם, יוצאת איתם לטיולים ואף נכנסת איתם לשחות בבריכה. 

את סירת הסקי הקטנה הפועלת על מנוע קנה צ'אק האב ליום ההולדת של בתו, וכשהתאמן בהשטת הסירה עם שלט רחוק עלה במוחו הרעיון לאמן את טוויגי לגלוש. לפי האתר הרשמי של טוויגי, הסנאית הקטנה מופיעה ב-27 השנים האחרונות בכל רחבי העולם, ואפילו הופיעה במספר סרטים ותכניות אירוח.

זה מה שנקרא ארבע על ארבע

בזוקה הוא גולש הסקייטבורד המפורסם ביותר ביפן - כלב בולדוג אנגלי בן שנתיים שפיתח חיבה לא שגרתית לכלי התחבורה הכייפי.

בזוקה, שראה אנשים מחליקים על סקייטבורדים בפארק בעיר טוקיו, החליט לנסות זאת בעצמו, ומאז הוא הפך לסנסציה, בעיקר ברשת האינטרנט. רגליו הקצרות עוזרות לו לנוע עם הסקייטבורד ממש כמו הרוכבים על שתי הרגליים.

"זו הייתה אהבה ממבט ראשון בין בזוקה והסקייטבורד", סיפר יושינו אישיקאווה, בעליו של הבולדוג, ותיאר את סיפור האהבה בין השניים שהחל כשבזוקה היה רק בן חמישה חודשים. "הוא ראה מישהו רוכב על סקייטבורד ברחוב וזה הדליק אותו".

בעליו של בזוקה, שעוסק בעיצוב בגדים לכלבים, פיתח במיוחד עבור כלבו האהוב ליין בגדי ספורט לכלבים וגם סקייטבורד מיוחד המיועד למתגלגלים על ארבע. כך נוסע בזוקה ברחבי טוקיו כשהוא מרוצה מתשומת לבם של בני האדם, אך גם של כלבי השכונה".