העיתון שהעליב את מצטלמי הסלפי

לזה קוראים "שיימינג": עיתון הניו יורק פוסט פרסם בשער שלו תמונה של צעירות שהחליטו להצטלם בחיוך גדול על רקע הבניין שקרס באיסט וילג' במנהטן בשבוע שעבר. 12 בני אדם נפגעו בתקרית, בהם שלושה במצב קשה, אבל אפילו זה לא מנע מהתיירות לצלם סלפי. כותרת העיתון הבוקר מכריזה: "אידיוטים בווילג'"

שער ה"ניו יורק פוסט" היום (צילום מסך)

ה"ניו יורק פוסט" יוצא למתקפה נגד תיירים חסרי טקט שהחליטו לצלם את עצמם בתמונות סלפי משעשעות על רקע המבנה שקרס בשכונת איסט וילג' שבמנהטן בשבוע שעבר. על שער העיתון הבוקר (ראשון) הופיעה תמונה של מספר צעירות שצילמו את עצמן בהתלהבות במקום בו נפצעו שלושה בני אדם קשה, והכותרת המתנוססת מתחת לתמונתן היא: "אידיוטים בווילג'".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבנות שהופיעו על שער העיתון לא היו היחידות שבחרו לוותר על טוב הטעם. תיירים נוספים תועדו כשהם מצטלמים בחיוך גדול על רקע הפיצוץ העז שאירע ביום חמישי וגרם ל-12 בני אדם להיפגע בתקרית.

לאחר פרסום התמונות בעיתון, התנצלה כריסטינה פרנדליך, אחת מהבנות שהצטלמו על רקע הזירה, בפני הקוראים והגולשים שנפגעו. "אני מאוד מצטער על חוסר הזהירות והפוסט חסר הטעם שפרסמתי", ציינה פרנדליך.

"זה היה לא מתחשב מצדי לפרסם דבר כזה בפני האנשים שנפגעו באירוע וגם עבור העיר ניו יורק", הוסיפה הצעירה. "אני לא מקלה ראש במה שקרה ואני מתחרטת על מעשיי".

עוצמת הפיצוץ גרמה לקריסה חלקית של המבנה, והרקע לאירוע היה ככל הנראה פיצוץ בלון גז במסעדת סושי בבניין. תושבי השכונה סיפרו כי סמוך לשעה 15:20 (שעון מקומי) החריד פיצוץ אדיר את פינת רחוב 7 והשדרה השנייה בעיר. אש אחזה בכל קומות הבניין ועל פי חלק מהדיווחים אף בבניין סמוך.

"שמעתי פיצוץ אדיר, רטט חזק מאוד", סיפר בשבוע שעבר עובד בניין שחלף במקום. "אנשים שהיו על המדרכה ואפילו על המדרכה ממול נפגעו מההריסות. ראיתי אנשים מדממים ורצים לכל עבר, הם היו מבולבלים, לא היה להם מושג מה קרה".