בריטניה: אם ל-6 עזבה עם המאהב בן ה-18

זה נראה כמו עוד תסריט של סרט נעורים הוליוודי, אך הפעם מדובר בחיים האמיתיים: אם ל-6 ילדים בבריטניה החליטה לנטוש אותם כך, באמצע החיים, ולעבור להתגורר עם המאהב החדש שלה - צעיר בן 18, שהוא גם החבר הטוב ביותר של הבן הבכור שלה. התרוץ: "איני יכולה לקבוע במי להתאהב". אבי הילדים: "זה מרתיח את דמי"

האמא והחבר החדש (ה"סאן")

כשהלב פועם - הראש במקומות אחרים: דבי מלינסון, אמא מאנגליה, נטשה את ששת ילדיה וברחה עם נער בן 18, שהוא גם - במקרה - חברו הטוב ביותר של בנה הבכור. "אני לא בוחרת במי אני מתאהבת", תירצה האם את המהלך דקות לפני שברחה מביתה ועברה לגור עם חברה החדש, אדם קבן, בעיר קורנוול שבאנגליה.

שני בניה הגדולים, בני 15 ו-10, גרים עכשיו אצל קרובי משפחה. שאר ילדיה, בנים בני 6 ו-5 ובנות בגילאים 8 ו-3 עברו לגור אצל משפחות אומנות. אחד האקסים של האמא (מתוך ארבעת האבות של הילדים) כינה אתמול את מה שעשתה "בושה". "היא מתאהבת יותר מאשר היא מולידה", הוא הוסיף.

מלינסון יצאה מחלון ביתה ורצה במהירות למונית שחיכתה לה בצד השני של הרחוב. מוקדם יותר באותו יום תפס אותה בטלפון בנה הבכור, בן ה-15, אומרת לחברו הטוב ביותר כי היא אוהבת אותו. "זה שובר לי את הלב. לא אכפת לה מאף אחד חוץ מעצמה", אמר אחד האקסים של מלינסון.

אצל המאהב מברכים

"היא פשוט אמא נוראית. קודם היא מנהלת רומן עם חברו הטוב ביותר של בנה ואחר כך היא נוטשת את ילדיה כדי לעבור לגור איתו. עכשיו בזמן שהיא מבלה עם המאהב החדש שלה, הילדים שלי גרים אצל אנשים זרים", אמר האב הזועם והוסיף: "היא אמרה לשירותי הרווחה שבעתיד היא תרצה להחזיר את הילדים אליה ולגדל אותם עם החבר החדש שלה. היא גרה עכשיו אצל אחותו של החבר ואין להם שם כסף. היא לא יכולה להחליט מתי נוח לה להיות אמא ומתי לא. זה לא הוגן כלפי הילדים וזה מרתיח את דמי!".

לפני שנטשה את ילדיה, התקשרה מלינסון אל שירותי הרווחה בבריטניה ואמרה להם כי היא לא מסוגלת להתמודד עם המצב וכי היא הולכת לגור עם המאהב שלה.

אבל מסתבר שגם בצד השני רואים לגיטימציה למהלך. אימו של המאהב בן ה-18 אמרה לכתבי עיתון ה"סאן", שהגיעו לביתה: "הוא בן 18 והוא יכול לעשות מה שהוא רוצה". קרוב משפחה אחר הוסיף: "הם עוברים מבית לבית ואנחנו עושים כל מה שביכולתינו בכדי לעזור להם".