פרסי הרשת: נאומים ב-5 מילים בלבד

לפרס הזה יש חוקים משלו. מקבלי הפרסים בטקס ה"וובי" אמש לא יכלו לנאום יותר מחמש מילים - ממש כמו בטוויטר . הטקס הפך להיות מעניין ומצחיק בהרבה מהטקסים הבומבסטיים של תעשיות אחרות

את הנובל, האוסקר, הטוני ועוד אנחנו כבר מכירים, עכשיו יש את ה"וובי" - הפרס על הפעילות ברשת.

אבל כמו ברשת, לפרס הזה יש חוקים משלו. מקבלי הפרסים לא יכלו לשאת מעל דוכן הנואמים יותר מחמש מילים. המועמדים לא לקחו את הטקס ברצינות יתרה: "לא הגעתי עם האנשים האלה", "שחררו את האסירים הפוליטיים המושכים" ו-"הבגדים התחתונים של ויקטוריי'ס-סיקרט סקסיים" הם רק חלק מה"נאומים" שנשמעו שם.

אחרי הטקס שהופך להיות קצר, קצבי, משעשע ומעניין יותר מכל אירוע אחר, כל כשרונות הרשת שהגיעו למנהטן אוכלים יחדיו ארוחת ערב משותפת, בה צריך ממש לשוחח אחד עם השני. משימה לא קלה לטוויטרים.

קמרון דיאז ומרטה סטיוארט הנחו השבוע את הטקס, ג'יימי פאלון הגיש את הפרסים וריכז את תשומת הלב על השטיח האדום. פאלון שירש את תכניתו של קונאן אובראיין אמר בחמש מילים: "תודה לאל שקידמו את קונאן".

עוד משפט בולט היה "השואה - האם זה קרה? כן!". אבל את חמשת המילים המעניינות ביותר אמר פרסומאי של פולקסוואגן, שהגיע לטקס מהולנד כדי להגיד את המילים "ארנה - האם תינשאי לי ?". אשת התקשורת אריאנה האפינגטון שקיבלה פרס על הבלוג הפוליטי שלה אמרה, "לא הרגתי את העיתונים, טוב ?"