נא להכיר: גולש הסקייטבורד המפורסם ביותר ביפן - כלב

בולדוג אנגלי בן שנתיים שפיתח חיבה לא שגרתית לכלי התחבורה הכייפי הפך לסנסציה ביפן. רגליו הקצרות עוזרות לו לנוע עם הסקייטבורד ממש כמו בני אדם. "הוא ראה מישהו רוכב על סקייטבורד ברחוב וזה הדליק אותו", הסביר בעליו את התחביב המוזר של חיית המחמד שלו

למה יש ארבע רגליים וארבע רגליים? תכירו את גולש הסקייטבורד המפורסם ביותר ביפן: בזוקה, כלב בולדוג אנגלי בן שנתיים שפיתח חיבה לא שגרתית לכלי התחבורה הכייפי.

בזוקה, שראה אנשים מחליקים על סקייטבורדים בפארק בעיר טוקיו, החליט לנסות זאת בעצמו, ומאז הוא הפך לסנסציה, בעיקר ברשת האינטרנט. רגליו הקצרות עוזרות לו לנוע עם הסקייטבורד ממש כמו הרוכבים על שתי הרגליים.

"זו הייתה אהבה ממבט ראשון בין בזוקה והסקייטבורד", סיפר יושינו אישיקאווה, בעליו של הבולדוג, ותיאר את סיפור האהבה בין השניים שהחל כשבזוקה היה רק בן חמישה חודשים. "הוא ראה מישהו רוכב על סקייטבורד ברחוב וזה הדליק אותו".

בעליו של בזוקה, שעוסק בעיצוב בגדים לכלבים, פיתח במיוחד עבור כלבו האהוב ליין בגדי ספורט לכלבים וגם סקייטבורד מיוחד המיועד למתגלגלים על ארבע. כך נוסע בזוקה ברחבי טוקיו כשהוא מרוצה מתשומת לבם של בני האדם, אך גם של כלבי השכונה".