האם כוכב "קיל ביל" נרצח ולא התאבד?

מנהלו האישי של דיוויד קרדין טוען כי בניגוד לדיווחים, השחקן נרצח ולא התאבד בחדר המלון בבנגקוק. "ידיו היו קשורות מאחורי גבו, ובחדר הייתה טביעת רגל שלא תאמה את שלו", סיפר. אבל המשטרה התאילנדית ממשיכה לטעון - איש לא היה בחדר חוץ מהשחקן, ש"מת במהלך משחק-מין"

דיוויד קרדין. ארכיון (רויטרס)

האם כוכב הסרט "קיל ביל" דיוויד קרדין, שדווח כי התאבד השבוע בבנגקוק, נרצח? כך לפחות טוען המנהל האישי שלו שאומר כי ידיו של הכוכב היו קשורות מאחורי גבו כשמצאו את הגופה.

קרדין, בן 72, נמצא כשהוא תלוי מצווארו וערום בחדר הארונות בחדר במלון בבירת תאילנד. לפי הדיווחים, חבל היה כרוך סביב צווארו וסביב איבר מינו. לפי גרסת המשטרה התאילנדית, הוא מת במהלך משחק-מין עצמי "שהשתבש".

אך כאמור מנהלו של קרדין המנוח, צ'אק ביינדר, טוען אחרת. לדבריו ידיו של הכוכב היו קשורות מאחורי גבו וכי טביעת רגל שנמצאה על המיטה בחדר המלון לא תאמה את טביעת רגלו של קרדין.

ביינדר טוען כי הוא שוחח עם מפיק תאילנדי שאמר לו כי "משהו מסריח כאן". עורכת דינו של השחקן המנוח, ויקי רוברטס, הוסיפה כי "אני מאמינה שהייתה כאן עבירה כלשהי. כל אחד יכול לביים התאבדות לאחר רצח".

אך המשטרה התאילנדית בשלה. מפקד משטרת בנגקוק סומפרסונג יינת'אום אמר לעיתון ה"סאן" כי "אף אחד לא היה מעורב. בדקנו את מצלמות האבטחה ואיש לא נכנס או יצא את החדר. החדר היה מסודר למופת, לא נראה שנגעו בדבר".

מ"קוואי צ'אנג קיין" ל"קיל ביל"

קרדין נולד בשנת 1936 בהוליווד שבקליפורניה והתחיל את קריירת המשחק שלו בשנת 1963, כשהחל להופיע בתפקידים קטנים בסדרות טלוויזיה. השחקן האמריקני נכנס לתודעה העולמית בעיקר בגלל תפקידו בסדרה "קונג-פו" משנות ה-70, בה הוא גילם את הדמות "קוואי צ'אנג קיין".

גולשינו הצעירים יותר כנראה יכירו אותו יותר בתור 'ביל' - היעד הסופי לחיסול של אומה תורמן בסרטיו של קוונטין טרנטינו "קיל ביל 1 ו-2", וכן מסדרת הטלוויזיה "מכושפות" בה הוא שיחק דמות בשם 'טמפו', שד עם היכולת לשלוט בזמן. 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?