אחוזת הפלייבוי של ברלוסקוני

כאילו לראש הממשלה האיטלקי אין מספיק בעיות: בתמונות שמפרסם מגזין ספרדי, תועד המנהיג במסיבת בריכה עם שלל חשופות חזה. אחת התמונות מציגות אדם עירום כביום היוולדו בבריכה. לא ניתן להגיד אם אכן מדובר בראש הממשלה. הוא מצדו, מתכוון לתבוע

אכן תמונות קשות ("אל פאיס")

מה עושות בחורות חשופות חזה בוילה של ראש ממשלת איטליה סלביו ברלוסקוני? לא ברור, אבל התמונות שנחשפו בעיתון הספרי "אל פאיס" לא ממש עושות טוב למנהיג האיטלקי.

התמונות, שנאסרו לפרסום באיטליה, נלקחו מחוץ לווילה של ראש הממשלה בסרדיניה. ברלסקוני עצמו טוען כי התמונות הם "הפרה בוטה" של פרטיותו ומאיים לאיים את העיתון.

העיתון מפרסם סדרה של שש תמונות שכל אחד מהם מביך מהשני. בתמונה הראשונה ניתן לראות בבירור את פרצופו של ראש הממשלה. ברלוסקוני תועד מלווה על ידי מספר נשים שאינן בדיוק עומדות בקריטיונים הכי מחמירים של צניעות. העיתון בחר לצנזר את כל הנוכחים במסיבת הבריכה מלבד את פרצופו של הכוכב האילקי.

התמונה השלישית היא המטרידה ביותר: התמונה מציגה אדם עירום לחלוטין הנשען מקצהו של הבריכה. העיתון מוסר כי בגלל המרחק ממנו נלקחה התמונה לא ניתן לזהות עם העירום הגברי אכן שייך למנהיג האיטלקי. שלא לציטוט נאמר, שאם אכן מדובר בברלוסקוני יש לו גם סיבה להתגאות.