ארה"ב: הבעל הזמין את אונס אשתו

מקרה מזעזע של אונס בקליפורניה הפך למזעזע עוד יותר, לאחר שהתברר כי בעלה של הצעירה שנאנסה - הוא זה שהזמין את האנס. הבעל הנבזי צפה במתרחש מבלי להניד עפעף, ובעת התקיפה ישנו ילדיהם הקטנים של בני הזוג בחדר סמוך

בת 25 מקליפורניה נאנסה באונס שהוזמן ע"י בעלה (אילוסטרציה)

שום דבר לא הכין את חוקרי משטרת קליפורניה לגילוי המזעזע הזה. לובשי המדים המנוסים אמנם ראו מקרי אונס קשים בעבר, אבל נסיבות תקיפה מינית אחת בקליפורניה, השאירה אפילו אותם חסרי מילים. צעירה מקומית בת 25 נפלה קורבן לאונס שהזמין לא אחר מאשר בעלה - שאף צפה במתרחש מבלי להניד עפעף.

מחקירת האירוע עולה כי הבעל פנה לגבר זר באתר של מודעות סקס ו"גייס" אותו לבצע את זממו באישה. התוקף נענה לבקשה, הגיע לביתם של השניים, התנפל על הצעירה בחדר השינה, איים עליה בסכין ואנס אותה ללא רחם לעיניו של הגבר.

הילדים ישנו בחדר הסמוך

בעת התקיפה ישנו בחדר סמוך ילדיהם הקטנים של בני הזוג, שלמרבה המזל, לא שמעו את זעקות אמם הכואבת. הצעירה ספגה פגיעות גופניות קלות בלבד, ושוחררה מבית החולים לאחר קבלת טיפול רפואי.

השוטרים שהוזעקו לזירה חשדו בהתחלה כי פורץ שחדר לבית הוא שאחראי לאונס. לאחר שלא מצאו כל סימן לפריצה ומצאו סתירות בגרסתו של הבעל, הם הבינו בהדרגה כי ככל הנראה הוא מעורב בכל הפרשה.

בחקירה התברר עוד כי הגבר השיב לשתי מודעות לפחות באתר המודעות, במטרה למצוא מישהו שיקיים יחסי מין עם אשתו כאמצעי הפחדה. במשטרה מאמינים כי הצעירה כלל לא הייתה מודעת לנושא, וחוקרים כעת האם האיש אכן שילם לחשוד באונס, שטרם זוהה.