השחקן דיוויד קרדין התאבד בתלייה בתאילנד

סופו האמיתי של ביל מהסרט 'קיל ביל' הגיע היום בבנגקוק שבתאילנד, שם נמצאה גופתו של השחקן דיוויד קרדין בחדרו במלון כשהיא תלויה בחבל בתוך ארון. קרדין בן ה-72 התפרסם בזכות התפקיד שגילם בסרטו של טרנטינו, כמו גם בסדרת הטלוויזיה משנות ה-70 "קונג-פו"

נמצא תלוי בחדרו. דייויד קרדין (רויטרס)

כוכב הסרט "קיל ביל", דיוויד קרדין, נמצא תלוי בחדרו במלון בבנגקוק שבתאילנד, שם שהה לרגל צילומים לסרט חדש.

השחקן דיוויד קרדין, שנודע בעיקר בשל התפקיד שגילם בסרט "קיל ביל", כמו גם בסדרת הטלוויזיה "קונג-פו" משנות ה-70, נמצא ללא רוח חיים בחדרו בבית המלון בו שהה בזמן צילומים לסרט חדש בתאילנד.

גופתו של השחקן בן ה-72 נמצאה כשהיא תלויה מצווארו בחבל בתוך ארון בחדר. לאחר חקירה ראשונית, החשד המרכזי הוא שמדובר בהתאבדות. משטרת בנגקוק הוסיפה כי לא היו סימנים למאבק או סימנים חשודים כלשהם בחדר.

מ"קוואי צ'אנג קיין" ל"קיל ביל"

קרדין נולד בשנת 1936 בהוליווד שבקליפורניה והתחיל את קריירת המשחק שלו בשנת 1963, כשהחל להופיע בתפקידים קטנים בסדרות טלוויזיה. השחקן האמריקני נכנס לתודעה העולמית בעיקר בגלל תפקידו בסדרה "קונג-פו" משנות ה-70, בה הוא גילם את הדמות "קוואי צ'אנג קיין".

גולשינו הצעירים יותר כנראה יכירו אותו יותר בתור 'ביל' - היעד הסופי לחיסול של אומה תורמן בסרטיו של קוונטין טרנטינו "קיל ביל 1 ו-2", וכן מסדרת הטלוויזיה "מכושפות" בה הוא שיחק דמות בשם 'טמפו', שד עם היכולת לשלוט בזמן.