קריאה נרגשת מקולגה לטניסאית השופעת: אל תקטיני את החזה

הטניסאית השופעת שהחליטה לעבור תחת סכין המנתחים מקבלת תגובות מכל הכיוונים. שחקנית כדורעף עם "בעיה" דומה פנתה לצעירה והפצירה בה לשקול שנית את ההליך הרפואי. "זה ישדר מסר לכולם שבנות עם חזה גדול לא יכולות להתמודד ברמות הגבוהות". במקביל נמשכת העצומה ברשת להצלת "פלא העולם"

זאת שמקטינה, וזו שגאה (sun)

אל מאות המעריצים מרחבי העולם שפנו לשחקנית הטניס הרומניה השופעת סימונה האלף בבקשה לא לעבור הקטנת חזה, הצטרפה גם ספורטאית עם "בעיה" דומה.

כוכבת הכדורעף הצ'כית אלנה שורקובה, הידועה גם היא במימדיה יוצאי הדופן, הפצירה בחברתה לחזור בה מהחלטתה לאלתר. "אל תעשי את זה", התחננה שורקובה. "את יכולה להיות אלופה גם עם חזה גדול".

השחקנית אף הזהירה כי צעד מרחיק לכת כמו זה שמתכננת האלף לעשות עלול לגרום נזק לכלל המין הנשי. "אם היא תעשה את זה, זה ישדר מסר לכולם שבנות עם חזה גדול לא יכולות להתמודד ברמות הגבוהות – וזה לא בסדר", הסבירה שורקובה לעיתון הסאן הבריטי. "המידה שלי היא  32Eוזה אף פעם לא הפריע לי. בכנות, גם אם היה לי חזה גדול פי שניים ממה שיש לי עכשיו, זה לא היה מפריע לי והייתי ממשיכה לשחק ברמות הגבוהות".

העצומה מתפשטת ברשת

השחקנית הצ'כית גם הביעה דאגה לחברתה הרומניה והזהירה אותה מפני ההשלכות שיכולות להיות להליך הרפואי אותו היא עתידה לעבור. "אני לא חושבת שהיא הבינה מה הניתוח הזה כולל", טענה. "ניתוח להקטנת חזה הוא מאוד חודרני ותקופת ההתאוששות היא ארוכה. לדעתי הזמן שבו היא תהיה מחוץ לפעילות לאחר הניתוח יפגע בה יותר מאשר גודל החזה הנוכחי שלה".

לאחרונה הועלתה לאינטרנט עצומה הפונה לממשלת רומניה למנוע מהאלף לעבור את הניתוח. "אנשים! תצילו את פלא העולם הזה! אל תתנו לסימונה לחתוך לעצמה את החזה! אל תתנו לה לעשות את זה!", נכתב בעצומה. מאות גולשים כבר חתמו בהתלהבות. עכשיו רק נשאר לראות אם אכן המחאה הגדלה תמנע את הקטנת החזה.