הפיתרון של ברלוסקוני לנפגעי רעש האדמה: שיט תענוגות

ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני רק הולך ומסתבך: יממה אחרי שבית המשפט הציל אותו מפרסום תמונות מביכות עם עשרות צעירות, היום הוא משחרר לנפגעי רעידת האדמה בלאקווילה מסר שערורייתי: אין לכם בית, צאו לשייט תענוגות בים התיכון

צינזר תמונות מביכות? ברלוסקוני (רויטרס)

השערוריות של ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני לא יורדות מהכותרות: היום הוא הציג את התכנית שלו להקל על 40 אלף האומללים שאיבדו את בתיהם ברעידת האדמה באיטליה בחודש שעבר. ברלוסקוני אמר: "אנחנו מתכוונים לבצע סיורים לאורך החופים למשפחות שגרות באוהלים וגם שייט תענוגות בים התיכון, במיוחד עבור הילדים".

רעידת האדמה בלאקווילה שזעזעה את אירופה בחודש שעבר הרגה 299 איש, בהם ילדים רבים. ברלוסקוני הצליח לגייס 45 מיליון אירו עבור נפגעי הרעידה - אבל הכספים עדיין לא הועברו.

מטבע הדברים, ההצעה של ברלוסקוני לא התקבלה בברכה בין דיירי האוהלים בלאקווילה. רבים מהעיתונים האיטלקיים משווים בין ההצעה של ברלוסקוני לאמירה המפורסמת של מארי אנטואנט "אם אין לחם, שיאכלו עוגות".

ברלוסקוני ועוד 30-40 בחורות במסיבה?

אלו לא ממש ימים מוצלחים עבור ראש ממשלת איטליה. רק אמש התפרסמה ידיעה לפיה ברלוסקוני הצליח למנוע פרסום של תמונות מביכות ממסיבה שערך בווילה שלו באי סרדיניה לפני שישה חודשים. הצלם שהצליח לצלם את המסיבה אמר "היו לפחות 30-40 נערות צעירות במסיבה הזו".

על פי הדיווח מאיטליה, בתמונות נראה ברלוסקוני גם בחברתה של נעמי לטיסיה, דוגמנית ההלבשה התחתונה העומדת במרכז הסכסוך בין ראש הממשלה האיטלקי בן ה-72 לבין רעייתו. 
מסיבת יום ההולדת ה-18 של לטיסיה היא הפרשה המדוברת ביותר בחודשים האחרונים באיטליה, והדיווחים על האירוע הם שגרמו לרעייתו של סילביו ברלוסקוני לחפש את דרכה אל מחוץ למערכת הנישואים.