זהירות, צבאים מעליך!

גם השוטר האמריקני שכבר חשב שהוא ראה הכל הופתע: במהלך נסיעה שגרתית קיפץ מעל מכוניתו צבי. לא ברור מי מהשניים היה יותר מבוהל. הניתור המוזר נתפס במצלמה של הניידת המשטרתית

השוטר דן דפנבאך יצא ביום שישי האחרון למשמרת סיור שגרתית במסגרת עבודתו בעיירה השקטה אינדיאנולה שבארה"ב. הוא נסע בכביש הראשי שחוצה את העיירה השקטה, אך דבר לא הכין אותו ליצור המקפץ שניתר לפתע מעל הניידת בה נסע.

"המשמרת בדיוק התחילה, וחשבתי לעצמי שזה עוד יום רגיל", סיפר לכתב ה-CNN. "מסיבה מסוימת, הצבי החליט לתקוף את מכונית המשטרה". כשנשאל מה לדעתו גרם לצבי הקופצני לנתר מעל הניידת ענה: "אולי הוא לא אוהב שוטרים".

הצבי נעלם ממש כמו שהופיע. אבל האירוע המוזר נקלט במצלמת הווידאו שממוקמת בקדמת הניידת. "זו קפיצה גדולה", תיאר השוטר דן. "אני יודע שצביים יודעים לקפוץ גבוהה, אבל לא ידעתי שהם יכולים לקפוץ מעל ניידת משטרה".

"אני לא יודע מי נבהל יותר, הצבי או אני", סיפר לאחר האירוע השוטר. לדבריו, אם היה תיעוד של ההבעה שלו באותו רגע, היא הייתה זהה להבעה של הצבי המבוהל. לאחר שנרגע מהמקרה, נסע השוטר דפנבאך לתחנת המשטרה כדי להראות לחבריו לעבודה. "זו בהחלט חוויה מצחיקה, משהו לדבר עליו לזמן רב", סיכם את האירוע.