לבריטניה יש כישרון והוא לא סוזן בויל

למרות הציפיות הגדולות, ואולי בגללן, הכוכבת הגדולה ביותר של תכניות הריאליטי בכל הזמנים הפסידה בגמר לקבוצת הרקדנים דייברסיטי. כיאה לכוכבת, היא פירגנה לזוכים וגם סיפקה לא מעט רגעים מצחיקים כשחשפה את רגליה על הבמה מיד לאחר הזכייה

נדמה היה שהמתח ששרר אמש על במת תחרות הכישרונות הבריטית מעולם לא היה רב יותר: המועמדים האחרונים ניצבים משני צדיו של המנחה, מתוחים, נרגשים ובעיקר מלאי תקווה להיות ה"דבר הבא". סוזן בויל, שעברה קורס מזורז בלהיות סלב בעלת שם עולמי, עמדה קפואה כשהבעה מפוחדת על פניה. וכשנראה שאי אפשר למתוח יותר את הצופים ואת המתמודדים הכריז המנחה: בויל במקום השני.

סיפור הסינדרלה שהחל באודישן תמים הגיע אמש לקיצו כשבויל הפסידה את המקום הראשון לקבוצה של 11 רקדנים בשם דייברסיטי, שיתחלקו בפרס המדהים של 100 אלף ליש"ט. אך מעבר לאושר הגדול על עצם הזכייה, נראה שהייתה תדהמה מכך שהצליחו לגבור על הכוכבת הגדולה ביותר שיצאה אי פעם מתכנית ריאליטי.

אין ספק שבויל לא צריכה את הכתר כדי להרגיש מלכה. בשבועות האחרונים היא זכתה להתעניינות בלתי פוסקת מצד התקשורת וגם לשדרוג המראה. לכך הצטרפו גם השמועות על מצבה הנפשי המתערער והתקפי הזעם. אך למרות ההפסד, הפגינה בויל אצילות אמיתית ואיחלה לזוכים בהצלחה. "הטובים ביותר זכו", היא ענתה כשנשאלה להרגשתה מיד לאחר ההכרזה על הזוכים. "היה להם מופע מצוין".

מעבר לאכזבה הקלה שאולי חשה, נראה הייתה שהסקוטית בת ה-47 התמלאה בתחושת הקלה. בזמן שהמנחה סיכם את השתתפותה בתחרות בויל קדה קידה, עשתה פרצופים למצלמה, רקדה ואפילו חשפה את רגלה מבעד לשמלתה החסודה. כמו הקהל שעמד על רגליו, כך גם בויל יודעת שרגעי התהילה קרבים לקיצם. למרות שבמקרה של בויל, הכול יכול לקרות.

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

סוזן בויל עושה זאת שוב

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

הילד שמאיים לגנוב לסוזן בויל את ההצגה

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה

ההימורים המוזרים על סוזן בויל ברשת

סוזן בויל לא סופרת את אובמה ומדונה

סוזן בויל - מתאהבת כמו כוכבת