אחרי 17 שנה: ג'יי לנו נפרד

הקומיקאי, המנחה והסנטר האגדי - האיש שהוביל את "טונייט שואו" להיות חלק בלתי נפרד מהערב של כל אמריקני, נפרד אמש מהצופים והעביר את השרביט ליורש קונאן או'בריאן. לנו אמר "לילה טוב", אבל הוא לא פרש: הוא פשוט עבר לתכנית בפריים-טיים, תמורת 30 מיליון דולר לשנה. ומעכשיו, שקונאן ישבור את הראש על הבדיחות

כבר 17 שנה שהאמריקנים רגילים לסגור את היום שלהם עם ג'יי לנו. הקומיקאי, המראיין, והסנטר האגדי – שהוא אחד האנשים שעיצבו את המונח "טוק שואו". לפנות בוקר הוא עשה את זה בפעם האחרונה כשהמרואיין האחרון – הוא היורש, קונאן או'בריאן.

 גם בתוכנית הפרידה שלו ג'יי לנו לא שיפד אף אחד. רק אמר הרבה פעמים תודה: למייקל ג'קסון, למוניקה לוינסקי, לביל קלינטון. לכל מי ש"סייע" לו בתכנית. התכנית האחרונה היתה שונה רק בדבר אחד: לא היו בה פוליטיקאים - כי כולם כבר הופיעו אצלו במהלך הקריירה הארוכה שלו.

קלינטון, בוש, שוורצנגר, ועד הנשיא ברק אובמה - כולם עברו בכורסה של לנו, שהייתה חלק בלתי נפרד מהמירוץ לחיים הפוליטיים. המנחה התבדח על כך, ואמר: "בשנה הראשונה שלי, השיער שלי היה שחור והנשיא לבן".

לנו הזמין את מחליפו, קונאן או'בריאן, והתרגש במיוחד כשהזכיר את 68 הילדים שנולדו לאנשי הצוות שלו במהלך אותן 17 שנים ארוכות. לנו אמר "לילה טוב", אבל הוא לא פרש: הוא פשוט עבר לתכנית בפריים-טיים, תמורת 30 מיליון דולר לשנה. ומעכשיו, שקונאן ישבור את הראש על הבדיחות.