הדרך לזכות בווימבלדון: הקטנת חזה

סימונה האלף הרומניה החליטה שעל מנת להגיע לרמות הגבוהות בעולם הטניס המקצועי עליה לערוך כמה שינויים. אך במקום לשפר את הגשות הפתיחה היא בחרה לעבור תחת סכין המנתחים ולהקטין את החזה. המעריצים כבר מוחים ומנסים לשכנע אותה להישאר כמו שהיא. "זה יהיה פשע נגד הטבע", הסביר אחד מהם

המעריצים כבר מוחים. סימונה הארפ (totalsport)

עבור רבים מכם סביר להניח שהשם סימונה האלף לא אומר הרבה. ספק גם אם חובבי טניס מהשורה מכירים כיום את הרומניה בת ה-17 שמדורגת אי שם במאה השלישית של הסבב העולמי המקצועי.

אבל מסתבר שהאלף הצעירה כבר הצליחה לאגד סביבה עדת מעריצים מרשימה ביותר. לא ממש הודות להגשות הפתיחה או לחבטות גב היד שלה, אלא בעיקר בזכות נתוניה הפיזיים הטבעיים שעתידים להשתנות בקרוב.

השחקנית הצעירה, שנחשבת לאחת מההבטחות הגדולות של הספורט הלבן, הודיעה בימים האחרונים כי היא צפויה לעבור ניתוח פלסטי על מנת להקטין את החזה השופע שלה. לטענת סימונה מימדיה החריגים פוגמים בהתקדמותה ובסיכוייה להפוך לאחת מהשחקניות המובילות בעולם.

"בסתיו הקרוב אעבור הקטנת חזה", דיווחה הצעירה. "הוא גורם לי לאי נוחות כשאני משחקת. משקלו מטריד אותי בעיקר כיוון שהוא משפיע על יכולתי לנוע במהירות".

הצהרתה של סימונה כמובן לא עברה בשקט. אוהדיה שטופי הטסטוסטרון והזימה מנסים לשכנע אותה במלא המרץ לחזור בה מהחלטתה. אחד מהם אף קרא לחתום על עצומה ברשת על מנת להגן על הנכסים. "זה יהיה פשע נגד הטבע", הסביר באכזבה.

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר