כך נראית הילדה שגודלה ע"י כלבים

ביום שני השבוע איתרו השוטרים את נטשה מיכאלובה בת ה-5, כשהיא זוחלת על ארבע ונובחת בדירה מוזנחת בסיביר. אביה התגורר עמה, אך לטענת השוטרים, "הוא התייחס אליה כאל חיית מחמד". מי שנתן לה יחס אוהב הם דווקא הכלבים שגדלו איתה. עכשיו היא לא מדברת ומתקשרת רק בנביחות

נטשה מיכאלובה (daily mail)

זו תמונתה הראשונה של הילדה בת ה-5 שגודלה על ידי כלבים, לאחר שהוריה הזניחו אותה. נטשה מיכאלובה הוחזקה בחדר נעול עם כלבים וחתולים במשך מספר שנים, מה שגרם לה לאמץ באופן מוחלט התנהגות חייתית.

היא אינה מדברת, אוכלת ושותה בעזרת פיה בלבד והולכת על ארבע. למרות שהיא התגוררה באותו בית עם אביה וסביה, בתנאים מחפירים בעיר הסיבירית צ'יטה, מומחים להתנהגות ילדים אומרים שהמשפחה התייחסה אליה כאל "חיית מחמד". השוטרים איתרו את נטשה ביום שני השבוע, לאחר שקיבלו "טיפ" ממקור אנונימי.

אביה ואמה, איתה לא היה לה קשר מספר שנים, נעצרו בחשד להזנחה. "הם אף פעם לא נתנו לה לצאת, לא ידענו שהיא קיימת", אמר אחד השכנים לעיתון "דיילי מייל". "יש להם שלושה כלבים אכזריים ועצבניים שהם לקחו לטיולים, אבל אף פעם לא ראינו את הילדה הזאת".

"היא קפצה על הדלת והחלה לנבוח"

נטשה נראית כבת שנתיים, למרות שהיא למעשה בת 5. היא מעולם לא ביקרה אצל רופאים, או בבית חולים. כעת היא הועברה לטיפול במרכז לשיקום חברתי.

מומחים הופתעו מהדרך בה סיגלה את ההתנהגות הכלבית. היא קופצת על אנשים ומשחקת משחקי כלבים. "כשיצאתי לראשונה מהחדר, היא קפצה על הדלת והחלה לנבוח", סיפרה נינה ימלצ'וגובה, מנהלת המרכז בו מטופלת הילדה. "היא לא נאנחה, היא פשוט נבחה".

"היא אוכלת היטב, יש לה תיאבון טוב אבל אין לה נימוסי שולחן, היא זורקת את הכף ואוכלת עם הפה מהצלחת". נטשה נמנעת מחברתם של ילדים אחרים ונלחצת כאשר היא שומעת רעשים בלתי צפויים.

וזו אפילו לא הפעם הראשונה שדבר כזה קורה

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר