בריטניה: פו הדוב - גרסת הכלב

25 ימים היה תקוע הכלב ג'יק במאורת הארנב אליה השתחל כשרדף אחרי בעל המאורה. ג'יק השמנמן לא הצליח לצאת, ונאלץ להמתין ברעב ימים ארוכים עד שהרזה ויצא. בעליו היו בטוחים שאיבדו אותו

משפחת ת'ומאס המאושרת (טלגראף)

בעליו של ג'יק הכלב חשבו שהוא מת אחרי שנעלם בתוך מאורה, אליה הוא נכנס, כנראה, במהלך מרדף אחרי ארנבים. אבל ג'יק האומלל לא מת. הוא פשוט המתין 25 ימים עד שירזה ויוכל לחלץ את עצמו מהמאורה, כפי שמדווח הטלגרף הבריטי. מזכיר לכם איזה פו הדב מהעבר?

"ג'יק יצא לטייל עם בעלי, כשלפתע הוא ראה משהו בשיחים ונעלם בין מאורות הארנבות", סיפרה בעלת הכלב ג'יל ת'ומאס. "חיפשנו אותו בכל מקום ברדיוס של עשרה קילומטרים סביב הבית אבל לא מצאנו כלום. הוא פשוט נעלם".

הכלב מהגזע "ג'יק ראסל" גדל בבית מפנק, כך שהתנפח לממדים גדולים מהרגיל. לכן, כשרדף אחרי ארנב, הצליח להשתחל אחריו למאורה, אבל גופו השמנמן לא אפשר לו לצאת החוצה. כך הוא נתקע בעומק ביתו של הארנב.

בעליו של גייק, ג'יל וריק ת'ומאס, פרסמו מודעות בהן ביקשו את עזרת הציבור באיתורו של הכלבלב האהוב. המודעות כבר התיישנו, חלקן נשרו מלוחות המודעות, ובני הזוג איבדו את התקווה שהם יראו שוב את הכלב. ואז, אחרי 25 ימים נטולי ג'יק - הוא פתאום הופיע בביתם. אמנם רזה, אבל לפחות חופשי ומאושר.

"אנחנו פשוט מאושרים שהוא חזר הביתה", אמר ג'יל בשמחה. "זה לא יאומן שהוא שרד. הוא הרבה יותר רזה ממה שאני זוכרת אותו, אבל עכשיו הוא שמח מאוד".

בני הזוג מהאברפורדווסט פאמבוקשייר איבדו תקווה כשמצאו את הכלב במרחק של עשרות מטרים מהמקום בו הוא נעלם. "הוא היה במצב נורא ואיום", תיארה ג'יל בהתרגשות את הרגע הזה. "לקחנו אותו לווטרינר והוא אמר לנו שעל פי הסימנים, ג'יק נדחס לתוך מאורה והצליח להיחלץ אחרי דיאטת רעב".