מה לא עושים כדי למצוא חתן?

רווקה אמריקנית בת 45 החליטה לעשות הכל על מנת לשזוף את עיניה שנית בשוטר החתיך שביקר בביתה - ושבה את לבה. היא לא היססה, פנתה למוקד המשטרה והמציאה שלל תירוצים רק כדי לפגוש שוב את נסיך החלומות במדים הכחולים. האזינו לשיחת הטלפון הבלתי שגרתית

מסתבר שלא נגמרו הדרכים היצירתיות בעולם להכיר חתן: רווקה אמריקנית בת 45 שנדלקה על שוטר שביקר בביתה, החליטה שהיא לא מוכנה לוותר על גבר החלומות במדים - והחליטה לעשות הכל על מנת לפגוש אותו שנית.

האישה לא היססה, חייגה למוקד המשטרה וסיפרה לנציגה על "מקרה החירום" שלה. המוקדנית, שכנראה הבינה ללבה, שיתפה עמה פעולה באופן מלא. השיחה הבלתי שגרתית הוקלטה, הועלתה לרשת וכבר זוכה לפופולריות גדולה למדי בקרב הגולשים המשועשעים.

מוקדנית: משטרה, האם את צריכה סיוע של כיבוי אש, גורמי רפואה או משטרה?
האישה: לא גבירתי, אני לא זקוקה לכך. אין שום מקרה חירום. שני שוטרים כרגע עזבו את ביתי, אני יכולה לקבל את שמם? אחד מהם הוא השוטר הכי חמוד שראיתי בחיי. אלוהים יודע כמה זמן אני מעוניינת לדעת את שמו. אני יודעת שזה לא מקרה חירום, אבל זה לא - קורה לעיתים קרובות - גבר נאה שבא לפתח ביתך.
מוקדנית: את צריכה שהם יחזרו שוב?
האישה: הו, אני אשמח, כן. הוא חמוד נורא
מוקדנית: למה את צריכים שהם יגיעו?
אישה: אני אחשוב על משהו. פשוט תאשימי את הכלב...לא, תגידי שהמוסיקה רועשת מדי. אני אהיה כנה איתך, אני בת 45 ואני חושבת שהוא מתוק. אני לא יודעת איך לפגוש אותו שנית מבלי להתקשר למשטרה.
המוקדנית: אני אעביר לו את המסר ואבקש שיתקשר אלייך