מול המצלמות: המתאבד הסיני קיבל "דחיפת עידוד"

צ'אן הצעיר עלה השבוע על גשר, התיישב על קצהו וחיכה לרגע הנכון להתאבד. לאי עבר בסביבה, עלה לגשר וניסה להניא את צ'אן מההחלטה הטרגית. כשזה לא עבד, הוא פשוט דחף אותו למטה. צפו בתמונות המדהימות מהמקום

צעיר מדרום סין שנקלע לחובות עלה השבוע על גשר במטרה להתאבד. היום פורסמו צילומים שמתעדים כיצד בזמן שהתלבט אם לקפוץ או לא, עלה בחור אחר ודחף את הצעיר המתוסכל אל מותו. הוא נפצע ואושפז במצב קשה. 

צ'אן פוצ'או, בחור סיני מהעיר גונגז'ו, נקלע לחובות כבדים שהובילו אותו למצוקה בלתי נסבלת עד כדי כך שהוא החליט לשים קץ לסבלו ולהתאבד. הוא עלה על גשר, התיישב על קצהו וחיכה לרגע הנכון.

לאי ג'יאנגצ'אנג עבר בסביבה, עלה לגשר וניסה להניא את צ'אן מההחלטה הטרגית. המניע של לאי לא היה הומני. הוא פשוט התעצבן שצ'אן גרם לפקק תנועה בכביש שמתחת לגשר - פקק של סקרנים. הוא אמר לצ'אן שהתנהגותו אנוכית ושפקק התנועה נגרם באשמתו. בסרטון נראה בבירור לאי כשהוא זוחל על גשר המתכת, מתקרב לצ'אן ומדבר איתו בקצרה.

אבל גם ההאשמות האלה לא דחפו את צ'אן לקפיצה. לאי איבד את סבלנותו ודחף את צ'אן בעצמו. בסרטון שפרסמה רשת הטלוויזיה הגרמנית RTL ניתן לראות כיצד הוא אוחז בכתפו ופשוט מעיף אותו מעבר לגשר.

צ'אן האומלל מאושפז בבית החולים. לאי, לעומתו, הובל לתחנת המשטרה באשמת ניסיון רצח.