סוזן בויל עדיין בתולה?

מקור המקורב אל הכוכבת הסקוטית אמר לעיתון ה"סאן" כי אין סיכוי שבויל, שהצהירה על עצמה כבתולה בגיל 47, הספיקה להדביק פערים כלשהם בשבועות האחרונים. "אין לה זמן לגברים", אמר. ובינתיים בלונדון, נשלמות ההכנות לקראת הגמר הגדול של התכנית בה התגלתה סוזן

סוזן. הספיקה לעשות משהו? (חדשות 2)

מקור מקורב לסוזן בויל אומר היום לעיתון ה"סאן" הבריטי כי: "לא היה לה זמן בכלל להיפגש עם גברים. כל העולם יושב אצלה מחוץ לדלת - אבל היא רק מתאמנת".

"היא נחושה להראות שהיא יותר מאודישן של 90 שניות וקליפ ביוטיוב. יהיה לה המון זמן לגברים אחרי שהתכנית תסתיים", הוסיף אותו מקור. מחר תשיר סוזן לראשונה בשידור חי , בגמר תכנית הטלוויזיה בה התגלתה.

בריטניה, בינתיים, ממשיכה להשתגע מהכוכבת הסקוטית. אפילו המלכה אליזבת', בצעד לא צפוי, הזמינה הופעה מיוחדת של המנצחת הצפויה בארמון המלוכה. אבל אם בויל לא תזכה בתכנית כפי שכולם מהמרים, הדבר עלול להיות בעייתי למפיקים - מפני שהכבוד המלכותי שמור למנצח בתכנית, ולאו דווקא לסוזן בויל.

אחת השופטות בתכנית, אמנדה הולדן, הזמינה את המעריצים הכי מפורסמים של בויל - דמי מור ואשטון קוצ'ר לצפות בה בתכנית הגמר. "הייתי שמחה אם את ואשטון תבואו לגמר בלונדון!", אמרה השופטת למור בטלפון והוסיפה, "אני אדבר עם סיימון (קאוול) - אני בטוחה שהוא ישאיל לכם את המטוס שלו".

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

הסימפסונים עושים כבוד לסוזן בויל

סוזן בויל חושפת טפח

בויל מספר לאופרה על המהפך

סוזן בויל אמרה "לא" לנשיא אובמה

סוזן בויל: מרווקה לסופרסטאר עולמית