סרקוזי וקרלה מתגפפים מול המצלמות

חליפה ועגמומיות - אאוט, חזה חשוף והתגפפויות עם קרלה - אין. הנשיא הצרפתי מנסה להתנער מהתדמית המתנשאת והחליט לשם כך לרתום את הרשת החברתית הפופולרית. תמונות שלו בחזה חשוף וסרטון שלו ושל קרלה מפגינים אהבה הועלו לעמוד של הנשיא בפייסבוק. החיים בארמון האליזה מעולם לא נראו כאלה מעוררי קנאה

לנשיא צרפת, ניקולא סרקוזי, קצת נמאס מהתדמית המרוחקת והמתנשאת שלו. על השעונים הנוצצים ומשקפי השמש היוקרתיים הוא עדיין לא מוכן לוותר, אבל מצא בכל בכל זאת דרך "לרדת לעם".

האזרח מספר אחת בצרפת שמעורר לא מעט אנטגוניזם בשל נהנתנותו, החליט לשפץ את העמוד האישי שלו ברשת החברתית הפופלרית "פייסבוק" ולהפוך אותו לעממי הרבה יותר. במקום תמונה של סרקוזי חנוט בעניבה כשעל פניו מבט רציני עד מוות, תוכלו עכשיו לשזוף את עיניכם בניקולא "החדש" קורן מאושר, לבוש בחולצה לבנה ואוורירית שכפתורה העליון פתוח.

סרקוזי אף העלה בעצמו לרשת את סרטון הוידאו שכבר משך כ-300 אלף גולשים, ועורר לא מעט התרגשות בצרפת. בצילומים מונצח הנשיא השרמנטי ברגע אינטימי נדיר עם רעייתו, קרלה ברוני, כשהם מתגפפים" מתנשקים ומפגינים אהבה.

מי שונא אותי?

בצילומים אפשר לראות את הנשיא מתפרץ לחדר בארמון האליזה בו אירחה ברוני מספר נשים, מתיישב צמוד אליה, נושק לה, והיא מצדה ממש לא נשארת אדישה למחווה. היפהפיה מלטפת ארוכות את ידיו  של הנשיא ולאחר מכן נפרדת ממנו לשלום כשהיא מכנה אותו "יקירי".

במשרדו של הנשיא ממש לא מנסים להסתיר את המהפך הווירטואלי שעובר המנהיג. "הצעד הזה נועד להראות יותר את סרקוזי האדם, ופחות את ראש המדינה", מסבירים שם.

אבל יש כבר כאלה שטוענים כי המקור לשינוי נובע מסיבה אחרת, שטותית הרבה יותר. על פי השערות של כמה עיתונאים, סרקוזי בעצם מנסה להילחם בקבוצה שהוקמה נגדו בפייסבוק. יותר מ-200 אלף גולשים כבר הצטרפו לקבוצה שהציבה לעצמה מטרה: למצוא מיליון אנשים ששונאים את ניקולא סרקוזי. לנשיא עצמו, כמה מביך, יש כרגע בסך הכל כ-96 אלף תומכים.

הווידאופדיה - קרלה ברוני