אנג'לינה גנבה לכוכבים של טרנטינו את ההצגה בקאן

עם טרנטינו הגיעו לבכורה של סרטו החדש כל המי ומי מהוליווד - שרון סטון, מייק מאיירס ובראד פיט. אבל רעייתו אנג'לינה ג'ולי לא הייתה צריכה לעשות יותר מדי כדי למשוך תשומת לב. היא פשוט באה ועמדה

הבימאי האמריקני קוונטין טרנטינו וכוכביו בראד פיט, מייק מאיירס ועוד צעדו אמש על השטיח האדום בקאן לכבוד בכורת הסרט "ממזרים מהוללים" - סרט שמשכתב את מלחמת העולם השנייה לסגנונו של הבימאי המצליח. אבל מי שגנבה את ההצגה היא אשתו היפהפיה של פיט - השחקנית אנג'לינה ג'ולי שהופיעה בשמלה שקופה למחצה וחושפנית למדי.

טרנטינו לא התפשר על השפה, ורוב הדיאלוגים בסרט שדובר צרפתית וגרמנית - צעד יוצא דופן עבור הקהל האמריקני שלא רגיל לקרוא כתוביות במהלך הסרט. אבל טרנטינו כבר לא מתרגש משוברי הקופות, על פי החיוכים והריקודים אמש בקאן - הוא פשוט עושה חיים.

עם טרנטינו הגיעו לבכורה כל המי ומי מהוליווד - שרון סטון פיזרה חיוכים, מייק מאיירס לא ניסה להצחיק לשם שינוי ואנג'לינה ג'ולי לא הייתה צריכה לעשות יותר מדי כדי לגנוב את ההצגה על השטיח. היא פשוט באה ועמדה. והקהל - השתגע.

גם פריס הילטון הציגה את בן זוגה החדש - שחקן הבייסבול דאג ריינהראט. אבל מי שעשה הקפות בסגנון חסידי הוא דווקא הבמאי - חתן השמחה טרנטינו.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2