לונדון שרה שיר שמח

חברת הסלולר עשתה זאת שוב: אחרי שהרקידה מאות בתחנת רכבת עמוסה בליברפול, הצליחה לכנס יותר מ-13 אלף בני אדם בכיכר טפרלגר, לאירוע קריוקי שהפך לפרסומת הבאה של החברה. צפו בתמונות מהאירוע

ההודעה וההפתעה: בסוף חודש אפריל חברת הטלפונים הסלולריים 'טי מובייל' פרסמה מודעות ברחובות אנגליה, בפייסבוק ובטוויטר אשר קראו לאנשים להגיע לכיכר טרפלגר שבמרכז לונדון, ולהשתתף בפרסומת החדשה של החברה. המשתתפים לא ידעו למה לצפות וחיכתה להם הפתעה לא קטנה.

מסך ענק נתלה בכיכר וכ-2,000 מיקרופונים חולקו לאנשים שזרמו למקום בהמוניהם. המספר הסופי עמד על כ-13,500 איש, שקיבלו "משימה" מקורית למדי: על מסך הענק הוקרנו מילות השירים, 24 מצלמות התפרסו במקום ומפגש קריוקי בסדר גודל שעוד לא נראה כמותו יצא לדרך.  

באמצע השיר Piece of My Heart, צצה לפתע הזמרת האמריקאית 'פינק'. המצלמות קלטו אותה מהר מאוד וברגע שהופיעה על המסך הקהל הריע בקול גדול. הזמרת המשיכה וביצעה גם גירסה של השיר שלה, So What, והקהל המאושר הצטרף בפזמון. האירוע כולו כלל את השירים:  "Summer Nights" מהמחזמר גריז, את השיר "I Say A Little Prayer", השיר "Total Eclipse Of The Heart", וכן את השיר "Hit Me Baby One More Time" של בריטני ספירס. גם הלהיט "Hey Jude" של להקת החיפושיות הושמע להמון הנלהב.

"זו הייתה חוויה פנטסטית. כולם שרים ביחד במרכז לונדון - זה היה מדהים", אמרה פינק בתום המופע. "זה ריגש אותי להיות חלק מכזה אירוע נפלא ולחלוק אותו עם כל כך הרבה אנשים", הוסיפה הזמרת. אדם אחר שהיה בקהל אמר לאחר האירוע: "זה מדהים. הגענו לפה כדי לצלם פרסומת אבל לא ציפינו למשהו כזה".

גם תחנת רכבת שלמה רקדה

גם בחברת "טי-מובייל" התלהבו מהאירוע. "מאוד רצינו שאנשים יבואו וייהנו. אנשים ממש אהבו את הפרסומת הראשונה שעשינו עם הריקודים ועכשיו קיבלנו היענות גדולה מאוד לפרסומת", אמרה דוברת החברה.

אין זו הפעם הראשונה שהצליחה חברת הסלולר המפורסמת להרקיד כמות גדולה של אנשים במקום ציבורי. לפני כשלושה חודשים צילמה החברה פרסומת בתחנת רכבת עמוסה בליברפול, בהשתתפות 400 רקדנים, שפרצו בריקוד ספונטאני לעיני אלפי אזרחים המומים ששהו בתחנה באותו הזמן.

פרסומת הריקוד המפורסמת הפכה ללהיט באתר יו-טיוב, עם יותר מ-12 מיליון צפיות. עכשיו נותר לחכות ולראות מה הציבור יחשוב על הפרסומת החדשה, ומי יודע, אולי יום אחד נראה אירוע כזה גם בישראל?