בריטניה שוב סוערת: אלפי בן ה-13 הוא לא האבא

עיתון ה'סאן' הבריטי חושף כי בדיקות DNA מראות שאלפי בן ה-13 אינו אביה הביולוגי של מייסי בת השלושה חודשים. אחרי שהכריז בגאווה כי יטפל בילדה כמו אבא רגיל, עכשיו הוא נפרד רשמית מהתואר האב הצעיר ביותר בבריטניה לטובת תלמיד אחר, המבוגר ממנו רק בשנתיים

האב הצעיר בבריטניה נפרד מהתואר לטובת נער אחר (ה'סאן')

אחרי שהכריז בגאווה אלפי בן ה-13 לכל העולם כי הוא אביה של התינוקת מייסי עכשיו הוא נדהם לגלות שהוא לא האבא: בדיקות DNA חשפו שהאב הכי צעיר בבריטניה אינו האב האמיתי של מייסי, ביתה של שנטל סדמן בת ה-15. אז מי האבא? תלמיד בית ספר אחר, הגדול מאלפי רק בשנתיים. 

עיתון ה'סאן' הבריטי מדווח כי לפי הבדיקות הגנטיות אביה האמיתי של מייסי הוא טיילור בארקר, תלמיד בית ספר שהיה בן 14 כששנטל נכנסה להיריון. האב המוכרז הטרי לקח בשמחה את התפקיד החדש והודיע כי הוא מתכוון לטפל בפעוטה בת השלושה חודשים.

אלפי חשב שהוא האבא

סיפורו של אלפי הקטן, וחברתו שנטל סדמן בת ה-15 הסעיר את בריטניה כשפורסם בעיתון "סאן" הבריטי לפני כשלושה חודשים. "אני יודע שאני צעיר, אבל בכוונתי להיות אבא טוב", הדגיש בזמן שאחז בבתו הקטנה, מייסי, כשהייתה רק בת ארבעה ימים.

מרוכז במשחק בפלייסטשיין עם שנטל הוסיף אלפי: "אני חושב שאנחנו נהיה הורים טובים. ואני אהיה חייב לעבוד קשה יותר בבית הספר".

שנטל שילדה ביום שני סיפרה שהלילה הראשון שלה מחוץ לבית החולים היה קשה. "אלפי מאוד טוב איתה", היא מפרגנת. "הוא הכין את הבקבוק הראשון, ואז קבענו תורות להאכלה. אנחנו לא זקוקים לעזרה מאמא, למרות שלא היה לי ממש זמן לישון. "זאת הרגשה טובה יותר להיות בבית מאשר בבית החולים", הוסיפה.

בראון: להימנע ממקרים כאלו

אפילו ראש הממשלה, גורדון בראון הגיב: "אני חושב שצריך להימנע מהריונות בקרב בני נוער", אמר. אבל שנטל מתעקשת: "כשהייתי בהריון, המשטרה והשירותים הסוציאליים, הגיעו לראיין אותנו, והם קבעו שנהיה הורים טובים למייסי. עכשיו, נוכיח לכולם, שאנחנו באמת יכולים להיות, וניתן לה עתיד מעולה".

שכן: "שנטל היא לא נערה תמימה"

"איך יכולנו לדעת מה הם עושים", אמר אביו של אלפי. "בשבילנו הם רק ילדים. היינו המומים בדיוק כמו כל האחרים. לדבריו זוג הילדים, הסתיר את ההיריון. "הרופא שידע על ההיריון, היה צריך לדווח על כך למבוגר".

שנטל מתגוררת עם אמה פני , בת 38, אביה סטיב, בן 43 וחמשת אחיה. המשפחה מתקיימת על קצבאות. "סטיב הוא דייג", מסבירה האם. "אני צריכה להיות בבית כדי לדאוג למייסי ולשאר הילדים שלי, כדי ששנטל תוכל לחזור לבית הספר באפריל . מה שחשוב עכשיו , זה שלמרות הטעויות של שנטל, היא תוכל להגשים את חלומותיה, כמו כל נערה בת 15". פני דוחה את טענות שכניה שאפשרה לנערים נוספים לישון אצל שנטל".

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הסיפור שמסעיר את בריטניה: אב בן 13

פרשת האב בן ה-13: נערים נוספים טוענים לאבהות