ליגת החרמנים: נשים בביקיני ישחקו פוטבול להנאת האמריקנים

בחודש ספטמבר הקרוב זה מתחיל: ליגת הפוטבול לדוגמניות שלגופן רק ביקיני. המשחק המושך הזה התקיים עד היום רק בהפסקת הסופר-בול. בקרוב הדבר האמיתי

היכונו לבואה של הפנטזיה הגברית - ליגת פוטבול בה משחקות דוגמניות שלגופן תחתונים וחזייה בלבד. לצערם של גברים רבים, זה יקרה רק בארצות הברית.

יוזמת ליגת הפוטבול בהלבשה תחתונה התחילה כשהמפרסמים ראו כמה אנשים מחכים למשחק שמשודר דווקא במחצית גמר ליגת הפוטבול האמריקנית, הסופר בול - פוטבול נשים בהלבשה תחתונה.

תחנות הטלוויזיה בארצות הברית שמשדרות את גמר הפוטבול לא הבינו לאן בורחים הצופים בזמן המחצית. הן ניסו להילחם בתופעה ולהציב שם כוכבים כמו האבנים המתגלגלות, ג'נט ג'קסון (גם בלי הלבשה תחתונה) אבל מיליוני צופים בחרו דווקא לשלם עוד כמה דולרים ולהמשיך לראות פוטבול - אבל אחר לגמרי.

חלומות דנוור

הנהלת ליגת הפוטבול בהלבשה תחתונה, שיושבת בהוליווד, ראתה את הנתונים והחליטה לעשות מעשה ולהפוך את הליגה בבגדים תחתונים לליגה אמיתית שתהיה זמינה למעריצים הרבים בימים נוספים במהלך השנה.

הם ארגנו 10 קבוצות שונות של דוגמניות שישחקו משחק אחד בכל שבוע. הקבוצות שנרשמו לליגה מגיעות מכל רחבי ארצות הברית, ויש להן שמות מעניינים במיוחד: "התשוקה של פילדלפיה", "האופוריה של ניו יורק", "חלומות דנוור", "החמות ממיאמי", "המפתות מסאן דייגו" ועוד. קבוצות בעלות שמות שלא תמצאו בשום ליגת ספורט אחרת.

הליגה תצא לדרך בחודש ספטמבר הקרוב ותימשך עד ינואר - עונה של 20 שבועות במהלכה כל קבוצה תשחק ארבעה משחקים לפחות. סגנון המשחק שערורייתי כמו הרעיון לערוך את המשחקים האלה - הבנות משחקות עם מגע מלא. התלבושות כוללות, טוב, לא הרבה: קסדה, מגיני כתפיים ו... ביקיני.