סקוט ולורן עלו על הרכבת של החיים

שני תושבי מסצ'וסטס שבארצות הברית הכירו ברכבת, התנשקו שם לראשונה, וגם ההחלטה להתחתן נפלה באחד מקרונותיה. ואיפה נערכה החתונה בסופו של דבר? ניחשתם נכון – ברכבת! ליום אחד הפכו הקרונות לאולם אירועים, וגם הנוסעים מאוד התלהבו מהאירוע

את הנסיעה הזו ברכבת, סביר להניח שלורן ריצ'י לא תשכח: כמו בכל בוקר הגיעה תושבת ויצ'יסטר שבמדינת מסצ'וסטס בארצות הברית לתחנת הרכבת, עמדה ברציף - אך הפעם לא כדי לחכות לרכבת היוצאת מדי יום לבוסטון.

הקרון או-טו-טו מגיע וממנו יורדים בני משפחה, חברים - ובחיר לבה סקוט. גם הכומר מגיע, ולנוכחים בתחנה כבר ברור: הולכת להיות כאן חתונה. אז למה ברכבת דווקא, אתם שואלים עצמכם? לורן משחזרת את הרגע לכתב ה-CNN שהתלווה כדי לסקר את האירוע. "סקוט ואני נפגשנו על הרכבת הזאת", היא מספרת. "מיד הבחנתי בשיער היפה והגלי שלו".

"רומנטי ומגניב"

בהמשך, חושפת לורן פרטים נוספים על הרומן. "הוא הביא לי פרחים ברכבת והזמין אותי לצאת. אפילו הנשיקה הראשונה הייתה על הפסים", היא אומרת בהתרגשות. גם הצעת הנישואים, ניחשתם נכון, הייתה ברכבת - ואפילו בכיסא B17. "הייתי נורא נרגשת", מספרת לורן. גם הנוכחים נהנים מהחווייה יוצאת הדופן. "זה רומנטי ומגניב", אומר אחד הנוכחים.

סקוט מקווה שמערכת היחסים תמשיך "חלק" גם אחרי שהרכבת תעזוב את התחנה שלהם. לורן מאושרת, שמחה שאת הרכבת הזו היא לא פספסה ומסכמת בלקוניות משהו: "זה היה טקס מאוד לבבי ומושלם עבור שנינו".