זאת בננה בכיס שלך או שאתה סתם מנסה לשדוד אותי?

לא ברור איך ג'ון סוואלה בן ה-17 מצפון קרוליינה תכנן שזה יעבוד לו. הוא נכנס לחנות ואיים על המוכר שייתן לו מזומנים. לאחר שנוטרל, ולפני שהגיעו השוטרים - הוא הוציא את הבננה בה היה "חמוש" ואכל אותה. למרות זאת, הוא נעצר באשמת שוד חמוש

תעצרו, יש לי בננה (רויטרס)

עוד משתתף בתחרות הפושע הטיפש בעולם: נער אמריקני נתפס אתמול לאחר שניסה לשדוד חנות בעזרת בננה. כדי להסתיר את הראיות, הוא גם אכל את כלי הנשק שלו. לצערו של ג'ון סוואלה בן ה-17, הוא לא הצליח לבלוע את קליפת הפרי, ולבסוף נעצר על ידי משטרת צפון קרוליינה.

הנער נמצא כרגע בבית הכלא המחוזי לאחר שהואשם בניסיון שוד חמוש. הדרמה המוזרה החלה כשסוואלה נכנס לאינטרנט-קפה בעיירה בצפון קרוליינה, כשבננה מוחבאת מתחת לחולצתו. הגנב האומלל אמר לצוות כי הוא מחזיק באקדח ודרש מהם מזומנים.

בעל החנות, בובי ריי מייב, סיפר לרשת החדשות "סקיי ניוז" כי הוא ואחד הלקוחות זינקו על הנער, הצמידו אותו לכיסא ושמרו עליו עד שהשוטרים הגיעו. בעוד הם מחכים, כך העיד מייב, הוציא סוואלה את הבננה, תחב אותה לפיו ובלע אותה.

"אם היה לו אקדח, סביר להניח שהוא היה יורה בי", אמר בעל החנות. "אבל הייתה לו בננה".

כשהשוטרים הגיעו לחנות, הם צילמו את קליפת הבננה כראייה. דובר המשטרה המקומית התבדח עם כלי התקשורת ואמר כי הם שוקלים "להאשים את סוואלה בהשמדת ראיות".

גם לנו יש עבריינים "גאונים":

השודד ששכח את מצלמות האבטחה

איים על הכספרית עם אקדח צעצוע וחטף צעקות