מישהו צריך להזכיר לבויל: האח הגדול בכל מקום

סוזן בויל מגלה שעם הפופולוריות מגיעה גם הפפראצי: לאחר שהצטלמה עם רוכסן פתוח, העולם עוצר מלכת פעם נוספת - הבתולה הקדושה נתפסה כשהיא איננה לובשת חזייה מתחת לחולצתה. ויש לה עוד צרות

בויל. לא קל להיות סלב (חדשות 2)

הכוכבת העולה, סוזן בוייל, הביאה לעולם "הצצה" נוספת לכישרון הכבר לא כל כך חבוי שלה.

בתמונות המתפרסמות היום בסאן הבריטי, נראית הבתולה הקדושה בחולצה ורודה ומכופתרת בעת שיצאה מביתה שבבלקבורן. מה שמפתיע בתמונה זה דווקא מה שחסר בה: חזייה. התמונות הקשות חשפו את העובדה המטרידה: הכוכבת החדשה שכחה לכסות את שדיה.

מסתבר כי הסקוטית סובלת משיכחה בכל מה שקשור לבגדיה. רק לפני מספר ימים נתפסה בויל יוצאת מביתה כאשר רוכסן מכנסיה פתוח לרווחה. כמה ימים קודם לכן ביטנה של הכוכבת נחשפה לעולם כולו בעת שלבשה חולצה במידה לא מתאימה. אולי כדאי שתתחיל להתרגל לעובדה שיש מסביבה מצלמות שקולטות ה-כ-ל.

לא קל להיות כוכב

מאז שעלתה לתודעה העולמית בויל ניסתה לעשות לעצמה מייק-אובר. היא צבעה וסירקה את שיערה, עשתה גבות וקנתה בגדים חדשים. למרות כל נסיונותיה, כשהיא הופיעה שלשום בתוכנית האירוח של אופרה ווינפרי בארה"ב, המפיקים נאלצו להוסיף כתוביות בזמן שדיברה בכדי שהצופים האמריקאים יוכלו להבין מה היא אומרת. מסתבר שאפשר להוציא את האישה מסקוטלנד, אבל אי אפשר להוציא את סקוטלנד מהאישה.

חזרה לסקוטלנד: התוכנית Britains Got Talent, שבה בויל התגלתה לעולם, אסרה עליה להופיה במועדון הקריוקי שבו היא נוהגת לבלות מכיוון שהם חוששים כי אנשים יצלמו אותה מופיעה וינסו למכור את קטעי הווידאו במטרה להרוויח כסף. מנהל המועדון מעדכן כי בויל עדיין מגיעה למקום בכדי לצפות בזמרים אחרים.

אבל לצערה, הצרות לא נגמרות בקריוקי. מאז הופעתה ההיסטורית הראשונה, הטלפון בביתה לא מפסיק לצלצל. כדי לנסות לעזור לה, התוכנית הביאה לסקוטית טלפון סלולרי עם מספר חדש שרק מקורביה מכירים. אך מסתבר שבויל לא רק חסרת ניסיון באהבה, אלא גם באלקטרוניקה. מקורב לזמרת חשף כי בויל לא יודעת איך להשתמש במכשיר החדש.

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

בויל מספר לאופרה על המהפך

סוזן בויל אמרה "לא" לנשיא אובמה

סוזן בויל: מרווקה לסופרסטאר עולמית

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

למה סוזן בויל בועטת במתחריה?

הילד שמאיים לגנוב לסוזן בויל את ההצגה

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה

ההימורים המוזרים על סוזן בויל ברשת

סוזן בויל לא סופרת את אובמה ומדונה

סוזן בויל - מתאהבת כמו כוכבת

קאוול לבויל: "קחי את עצמך בידיים"

"סוזן סובבה ראשים בזמנה"