לראשונה: מגי סימפסון ממש מדברת

התינוקת המפורסמת בארה"ב מוציאה את המוצץ, וסוף סוף אומרת יותר ממילה אחת. בפרק ששודר ביום ראשון האחרון, במסגרת פרק מיוחד שעסק בנשים החזקות ביותר בהיסטוריה, דיברה התינוקת הנצחית בקולה של לא אחרת מאשר הכוכבת ההוליוודית ג'ודי פוסטר. צפו בקטע מתוך הסדרה

אחרי 20 שנה של דממה כמעט מוחלטת, פותחת מגי סימפסון את פיה ומחברת סוף סוף משפט שלם. ואם הקול שלה נשמע לכם מוכר, זה ממש לא במקרה. מי שעומד מאחורי הדיבוב של התינוקת הכי מפורסמת בארצות הברית, היא לא אחרת מהשחקנית זוכת האוסקר ג'ודי פוסטר.

הקטע הנדיר שהצליח לרגש לא מעט מעריצים של המשפחה הצהובה שודר ביום ראשון האחרון, במסגרת פרק מיוחד שעסק בנשים החזקות ביותר בהיסטוריה.

מגי גילמה את דמותה של תינוקת בעלת כישרון יוצא דופן בבניית קוביות, שמעוררת את זעמו של מנהל המעון התומך בקונפורמיות. כאשר עומדת מגי למשפט על כך שהיא מאפילה על חבריה, היא נאלצת להגן על חפותה ופוצחת בנאום "אני מאשים".

"זה הזמן לשנת הצהריים שלי"

"במהלך ההיסטוריה עמדה המפסלת בפלסטלינה וציירת האצבעות לבדה במערכה מול המורה המטפלת בתקופתה", הכריזה מגי בנחישות. "היא לא חיה בשביל התהילה, אלא למען הישגים שיוכלו לתרום לאנושות". את המונולוג המרשים סיימה התינוקת באיום חריף: "אלה הם התנאים שלי. אני לא מוכנה לשחק לפי הכללים של אחרים. ואם בית המשפט יסכים, זה הזמן לשנת הצהריים שלי". 

לאחר מכן היא מפהקת ונשכבת לישון על הרצפה. לאחר מכן יש קפיצה בזמן - ורואים את מגי המבוגרת, כארכיטקטית.

עד עתה התינוקת הצהבהבה דיברה לעיתים רחוקות מאוד, וכשהיא כן דיברה - קולה היה שייך לכוכבות גדולות. אליזבת' טיילור דיברה מגרונה של מגי בפרק "המילה הראשונה של ליסה", כאשר מגי אמרה את המילה הראשונה שלה - "אבא". גם בסרט הקולנוע של הסימפסונים אמרה מגי מילה אחת בודדת, בזמן כתוביות הסיום: "סיקוול" (סרט ההמשך).