סוזן בויל מספרת לאופרה על ה"מהפך" שעברה

האישה בעלת קול הזמיר שלא מפסיקה לעשות כותרות נכנסה רשמית לברנז'ה ההוליוודית כאשר התראיינה בתכנית הפופולרית של וינפרי. "זה מדהים, אני נהנית מכל רגע", תיארה את רגעי התהילה. אופרה לא ויתרה ושאלה על ה"מהפך" החיצוני שעברה בויל. "סידרתי את השיער כמו שכל אישה מסדרת", השיבה בויל

הכוכבת שנולדה סוזן בויל ממשיכה לעשות כותרות. הלילה היא התארחה לצד שופט כוכב נולד הבריטי סיימון קאוול בתכניתה הפופולרית של אופרה וינפרי וקנתה לעצמה מקום של כבוד גם בהוליווד. בויל סיפרה במבוכה על המהפך שעברה בן רגע ועל רגעי התהילה.

צוות התכנית של אופרה נסע לסקוטלנד וליווה את בויל בביתה. בהמשך היא התראיינה בתכנית באמצעות לוויין. "אני נהנית להיות מפורסמת, נהנית מכל שנייה", אמרה בויל לווינפרי. "זה חלום שהתגשם".
לדבריה, למרות הההנאה שבדבר, עדיין קשה לה להתרגל למצב החדש.

המהפך של סוזן

"כל זה לוקח קצת זמן כדי להבין", היא אמרה. "הכל קרה כל כך מהר. אני כבר מוכרת ברחוב ומבקשים ממני חתימות. אני גם מקבלת לא מעט מכתבים וגלויות מאנשים מרחבי העולם".

בויל הופיעה על המסך כששערה צבוע חום ומסודר יחסית לפעם הראשונה בה נחשפה לעולם הגדול. ווינפרי שמה לב לכך, ושאלה את בויל על המהפך שעברה. "הסתפרת וצבעת את השיער, לא?", שאלה.

"כן, סידרתי קצת", השיבה, "אבל זה רק כדי לסדר את עצמי קצת, כמו שכל אישה אחרת עושה", השיבה בויל. גם קאוול התייחס למהפך שעברה בויל ואמר: "מדובר בך ובשירה שלך. תעשי מה שגורם לך להרגיש בנוח עם מה שאת עושה".

בויל: השירה שלי חיפתה על ליקויי הלמידה

בויל סיפרה קצת גם על ילדותה. היא הייתה קרובה מאוד לאמה שמתה לפני שנתיים, ולאחר מותה בויל הפסיקה לשיר לזמן מה. "אני הילדה הכי צעירה בבית שבו תשעה ילדים, ולמדתי מאמא שלי לשיר", סיפרה.

אבל המוסיקה סייעה לה להתמודד עם הצער. "אחת הסיבות שפניתי לתכנית טלוויזיה היא כדי לבדוק האם אני יכולה לשיר מול קהל", הסבירה.  כאשר נשאלה על ידי קאוול האם היא רוצה לזכות בתכנית הכישרונות ענתה בדיפלומטיות: "יש לי סיכוי כמו לכל אחד אחר".

בויל הוסיפה: "בבית הספר עודדו אותי להיות סקרנית. הייתי די איטית בלמידה, אז לעשות משהו כמו לשיר היה אמצעי טוב כדי להתחבא מאחורי הבעיה הזאת ולבנות את ביטחוני העצמי". 

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

סוזן בויל אמרה "לא" לנשיא אובמה

סוזן בויל: מרווקה לסופרסטאר עולמית

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

למה סוזן בויל בועטת במתחריה?

הילד שמאיים לגנוב לסוזן בויל את ההצגה

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה

ההימורים המוזרים על סוזן בויל ברשת

סוזן בויל לא סופרת את אובמה ומדונה

סוזן בויל - מתאהבת כמו כוכבת

קאוול לבויל: "קחי את עצמך בידיים"

"סוזן סובבה ראשים בזמנה"