גרמניה: הנהר שמושך אליו מכוניות

בעקבות מזג האוויר הגשום בגרמניה אירעו תאונות רבות. כבאי גרמניה נאלצו להגיע למקומות רבים על מנת לחלץ פצועים ממכוניות. באחד מן האירועים הגיעו הכבאים לחלץ רכב שנפל לתוך נהר, ובזמן שפעלו לחלצו הגיח רכב נוסף שעף ישירות לתוך הנהר

למכבי האש בגרמניה היה אמש ערב מלא בעבודה. מזג האוויר הגשום והסוער הקשה על הנהגים ולא פחות מכך, על מלאכת הכבאים שטיפלו בתאונות הדרכים, שבחלק מהמקרים היו טרגיות ובחלק מהמקרים - קומיות ממש.

בסטאדפרוזלטן שבמחוז בוואריה נסע רכב בכביש מהיר וסטה מנתיבו. הרכב הועף כ-30 מטרים באוויר ונחת בדיוק מדעי על גג של אולם התעמלות מקומי. הנהג ניסה לפנות ימינה, אך למזג האוויר היו תכניות אחרות והוא מצא עצמו על הגג. הנהג בן ה-23 נפצע קשה ופונה לבית החולים לטיפול רפואי.

באירוע אחר אתמול בברלין, התקרב רכב ובו 4 נוסעים לנהר. נהג הרכב איבד שליטה והתהפך עם מכוניתו, אולם יושבי הרכב לא נפגעו והכבאים שהגיעו למקום חילצו אותם.

בעוד מכבי האש עסוקים בחילוץ יושבי הרכב, הגיחה מכונית נוספת לאיזור, ושוב - בעל הרכב איבד שליטה ונפל לתוך הנהר, כל זאת לעיני הכבאים. האיש, ששאל את הרכב מחברו, חולץ ללא פגע על ידי הכבאים המשועשעים.