סוזן בויל אמרה "לא" לנשיא אובמה

סוזן בויל מוכיחה לנו שוב שההצלחה עדיין לא עלתה לה לראש. הכוכבת הבריטית הוזמנה לארוחת ערב נוצצת בהשתתפותו של לא אחר מנשיא ארה"ב, אך סירבה בנימוס. הסיבה: ביישנות. מקורביה טוענים: היא נשארה בבית וחפפה את השיער

הכוכבת הבריטית העולה סוזן בויל סירבה לארוחת ערב חלומית עם לא אחר מאשר נשיא ארה"ב ברק אובמה בוושינגטון. אתר האינטרנט של העיתון "ניוז אוף דה וורלד" מדווח הבוקר כי הסיבה לסירוב של בויל מעט תמוהה: היא רוצה להישאר בבית ולחפוף את השיער.

בויל, שזכתה לכינוי "המלאכית השעירה", הודתה שהיא פשוט "לחוצה מדי" מהפגישה עם אובמה - אולי המעריץ המפורסם ביותר שלה - בארוחת ערב נוצצת אליה הוזמנו בעיקר כתבים שמסקרים את הבית הלבן וסלבריטיז נוספים.

"היא הייתה המומה ומרוגשת מההזמנה, אבל זה פשוט יותר מדי ויותר מדי מוקדם בשבילה, אז היא סירבה", הסביר מקור לעיתון. "אמרו לה שהנשיא אובמה ראה קליפים שלה בטלוויזיה ואהב את השירה שלה. היא הייתה בשמיים. אך במקום זה היא פשוט נשארה בבית עם החתול פבלס, חפפה את השיער וצפתה ב'לבריטניה יש כישרון' (התכנית בה התגלתה)".

בויל קיבלה גם הזמנות מפחות או יותר כל רשתות החדשות האמריקניות, שהגיעו לארוחת הערב השנתית היוקרתית אצל אובמה. אבל הכוכבת הוכיחה שוב שההצלחה לא שינתה אותה - וסירבה לכולן.

סוזן בויל - הסקוטית שמשגעת את הרשת

סוזן בויל: מרווקה לסופרסטאר עולמית

כמה מיליונים שווה סוזן בויל?

למה סוזן בויל בועטת במתחריה?

הילד שמאיים לגנוב לסוזן בויל את ההצגה

כך תהפכי מדוגמנית לסוזן בויל

סוזן בויל: סיפור סינדרלה או מופע מבויים היטב?

ההקלטה הראשונה של סוזן בויל הכוכבת החדשה

ההימורים המוזרים על סוזן בויל ברשת

סוזן בויל לא סופרת את אובמה ומדונה

סוזן בויל - מתאהבת כמו כוכבת

קאוול לבויל: "קחי את עצמך בידיים"

"סוזן סובבה ראשים בזמנה"