ולדימיר פוטין מפתיע בשירה

ראש ממשלת רוסיה נחלץ לעזרת תלמידה מבוהלת שהתקשתה לשיר לכבודו, ופצח עמה בדואט לעיני המצלמות. ההופעה הנדירה של פוטין המחוייך כבר עושה כותרות ברחבי העולם, ועכשיו כולם עוסקים בשאלה: מה סיימון קאוול היה אומר?

הוא ידוע כפוליטיקאי אסרטיבי, סוכן ק.ג.ב מאיים, ג'ודוקא קשוח ואפילו כצייר רגיש. מעכשיו תוכלו להוסיף אפילו עוד סעיף לרשימת התארים הארוכה בה מתהדר ראש ממשלת רוסיה ולדימיר פוטין: זמר חובב.

המנהיג הסובייטי ביקר בסוף השבוע בפנימייה צבאית לבנות במוסקבה במסגרת ההכנות לקראת "יום הניצחון" של רוסיה על גרמניה במלחמת העולם השנייה שחל היום. במהלך האירוע הוא נחלץ לעזרתה של קטיה קאזקובה, אחת הצעירות שהתכוננה לשיר לכבודו, אך קולה בגד בה מרוב התרגשות.

פוטין האבהי התיישב ליד התלמידה המבוהלת והרגיע אותה. בהמשך הוא אף הצטרף למקהלה ופיזז בגאווה שיר פטריוטי נושן אל מול עיניהם המשתהות של העיתונאים והצלמים במקום.

היה עובר אצל סיימון קאוול?

כלי התקשורת העולמיים מיהרו לדווח על הופעתו יוצאת הדופן של ראש הממשלה הרוסי, וציינו כי פוטין נראה מאושר ומחוייך מתמיד במהלך הביקור כולו. המצלמות אפילו הצליחו לתעד את המדינאי הרוסי מצייר פרצוף סמיילי על הלוח באחת הכיתות.

אז האם פוטין יכול לפתח קריירה מוזיקלית מצליחה? כאן הדעות חלוקות. בעוד שהטלוויזיה הממסדית מיהרה לשבח את היכולות הווקאליות של ראש הממשלה, אחרים ממש לא התרשמו.

"הקאבר של פוטין היה מלא בזיופים", כתב "הטלגרף" הבריטי. "מהסוג שהיה גורם לסיימון קאוול (שופט כוכב נולד הבריטי) להיבהל. העובדה שפוטין חסר ניסיון ועצבני נראתה מיד לעין". אנחנו ניתן לכם לשפוט בעצמכם.

גם לפוליטיקאים שלנו יש כשרונות:

ציפי לבני רוקדת

ציפי לבני שרה

בכירי קדימה מפזמים