אהבה מספאם ראשון

בפעם הבאה שישלחו לכם הודעת זבל, אולי כדאי שתסתכלו פעמיים. שני צעירים מרוסיה הכירו בזכות וירוס מחשב, התאהבו, ושלושה חודשים מאוחר יותר התחתנו. "זה מדהים שמבין כל כך הרבה אנשים, הווירוס בחר בנו. לולא זה בחיים לא היינו נפגשים", ציינה הכלה הנרגשת

הזוג המאושר ביום חתונתם (russia today)

אומרים שאהבה אפשר למצוא בכל מקום. לציניים מביניכם, שמתקשים להאמין שזה עדיין נכון, מומלץ לקרוא על הסיפור המדהים של אולג ולריסה. שני הרווקים מרוסיה, תאמינו או לא, חייבים הרבה תודה לא רק לקופידון, אלא בעיקר להודעת ספאם גורלית.

לריסה סיזובה, סטודנטית בת 23, התכתבה עם חבריה באיי.סי.קיו, כשלפתע מסר מהבהב מגולש בשם "אולמר" הופיע על מסך המחשב שלה: "היי. אני המום. תורידו את הקובץ!".

הסטודנטית הנבונה אמנם לא לחצה על הקישור המצורף, אך לא התאפקה, כתבה חזרה לשולח וביקשה לדעת מיהו. במהרה הסתבר כי "אולמר" הוא למעשה צעיר בשם אולג, שכלל לא פנה אל לריסה, וכי וירוס מחשב השתלט על כתובת המשתמש שלו והפיץ הודעות זבל ברשת.

וירוס שאי אפשר לרפא

השניים המשיכו להתכתב במשך כל הלילה ומצאו הרבה מן המשותף. מלבד העובדה ששניהם באותו גיל ורווקים, סיפרו אולג ולריסה לצהובון מקומי במדינה כי הם חשו משיכה מיידית זה לזו. יום למחרת ההיכרות הווירטואלית הם קבעו להיפגש פנים מול פנים, והשאר היסטוריה.

"זו הייתה אהבה ממבט ראשון", הודתה אולגה בחיוך. "זה מדהים שמבין כל כך הרבה אנשים, הווירוס בחר בנו. לולא זה בחיים לא היינו נפגשים".

בני הזוג המאושרים החליטו שעם גורל לא מתעסקים, ושלושה חודשים לאחר מכן כבר התחתנו. במעמד המרגש לא שכח אולג להרים כוס ולהודות למי שאחראי לזיווג המוצלח. "אני מקווה שאת הווירוס שהדביק אותנו באהבה אי אפשר לרפא", בירך החתן.