שליחות ציונית: המחסל מברך את ת"א

תל אביב מציינת בימים אלה מאה שנים לייסודה. בין שלל המכובדים שטרחו לברך את העיר העברית הראשונה גם מושל קליפורניה, ארנולד שוורצנגר. "התמדתם, וצמחתם - ונעשיתם עיר מרשימה באמת", אמר המושל השרירן, וקינח בשירה משותפת עם ילדי המקהלה של "מי יבנה בית בתל אביב"

תל אביב מקבלת עוד ברכה קטנה אחת מאדם גדול אחד: ארנולד שוורצנגר - מי שעל פי הסימפסונים עוד יזכה לכבוש את הבית הלבן, עשה הפסקה בלוח הזמנים העמוס שלו למען העיר ללא הפסקה.

"כולם רוצים לברך את העיר תל אביב לרגל יום הולדתה המאה", אמר מושל קליפורניה. "איזה הישג נהדר. אתם התמודדתם עם קשיים רבים ועם אתגרים רבים במהלך השנים, אבל התמדתם, וצמחתם - ונעשיתם עיר מרשימה באמת".

"מקום מיוחד מאוד שמור בלבי לכל ההישגים שלכם ולכל מה שאתם מייצגים", הוסיף במבטא הכי מוכר בהיסטוריה. התל אביבים ישמחו לשמוע כי שוורצנגר "בטוח שמאה השנים הבאות שלכם יהיו טובות אפילו מהמאה הראשונות". בתור מישהו שכבר היה גם בעבר וגם בעתיד - כפי שלמדנו בשליחות קטלנית - טוב לדעת שהעתיד ורוד מתמיד.

את האיחולים קינחו בשירה ילדי בית הספר "שלום" מסקרמנטו. "מי יבנה בית בתל אביב", שרו הקטקטים. "אנחנו החלוצים נבנה את תל אביב". לבסוף, הם והשרירן שרו גם את "יום הולדת שמח" לעיר העברית הראשונה.

וכמאמר השיר: "איי וויל בי בק תל אביב!"