צפו בגולים: ברצלונה העפילה לגמר ליגת האלופות לאחר שער שוויון דרמטי

צ'לסי אמנם עלתה ראשונה ליתרון, אך שער חוץ של הספרדים בתוספת הזמן העלה את ברצלונה לגמר היוקרתי מול מנצ'סטר יונייטד. עכשיו הכל מוכן לחגיגה הגדולה שתיערך ב-27 במאי ברומא

תרשמו ביומנים: ה-27 במאי, גמר ליגת האלופות. ברצלונה ומ'נצסטר יונייטד נפגשות למשחק שכולם ציפו לו, במטרה לזכות בתואר היוקרתי ביותר.

צ'לסי כבר הריחה את הנקמה על ההפסד מול "השדים האדומים" בעונה שעברה, אבל שער חוץ של ברצלונה בתוספת הזמן קלקל את החגיגה של האנגלים הלילה. התוצאה בסיום 1:1, והרבה ספרדים מאושרים.

ברצלונה אמנם הגיעו לאיצטדיון "סטמפורד ברידג'" עם ביטחון, לאחר התצוגה המרשימה מול ריאל מדריד, אבל האנגלים ממש לא התרגשו. אחרי ה-0:0 המשמים ב"קאמפ נואו" בשבוע שעבר, הופיעה צ'לסי נחושה למשחק, וכבר בדקה ה-9 עלתה ליתרון. בעיטה אדירה של מייקל אסיין מהאוויר ישירות לחיבורים חוררה את הרשת וגרמה הרבה נחת לאוהדים של הקבוצה בכחול. לפחות באופן זמני.

כדורגל משחקים 90 דקות

האורחים המשיכו בניסיונות להשוות את התוצאה ולהניע במהירות את הכדור. האנגלים לא נשארו חייבים והמשיכו לתקוף ולסכן את השער של הקבוצה הקטלונית. בדקה ה-66 של המשחק ספגה ברצלונה עוד מכה, לאחר שכרטיס אדום נשלף לעבר אריק אבידל, והשאיר את הספרדים בעשרה שחקנים.

אך כמו שאומרים: כדורגל משחקים 90 דקות. והפעם אין יותר נכון מכך. בדקה השלישית של תוספת הזמן כבש קשר ברצלונה אנדרס אינייסטה את השער המשווה, והשאיר את המקומיים בהלם ועם המון טענות נגד השיפוט המקומם.