דרמה בארה"ב: תינוק בן 3 נחטף מביתו ע"י חמושים

משטרת קליפורניה שיגרה היום את ההתרעה החמורה ביותר לכל השוטרים באזור, לאחר שפעוט בן 3 נחטף על פי החשד על ידי 2 חמושים, מביתו בעיירה בקליפורניה. אמו סיפרה כי 2 גברים פרצו לבית, כפתו אותה ואת ילדיה, בזזו את הרכוש וחטפו את בראיינט רודריגז הקטן

בראיינט רודריגז. החיפושים בעיצומם (fox la)

דרמה בארה"ב: תינוק בן 3 נחטף היום על ידי שני חמושים שפרצו לבית משפחתו בקליפורניה. שני הגברים קשרו את אמו וארבעה מילדיה, שדדו את הבית ואז עזבו כשהפעוט בידיהם - כך דיווחו רשויות המדינה לסוכנות הידיעות AP.

משטרת קליפורניה שיגרה את ההתרעה החמורה ביותר לכל הניידות בסביבה, כ-9 שעות לאחר שנחטף הפעוט ברייאנט רודריגז מביתו בעיירה סאן ברנרדינו. העיירה נמצאת כ-100 ק"מ מזרחית ללוס אנג'לס.

החוטפים שהיו חמושים באקדחים, פרצו לבית דרך הדלת הקדמית, כפתו את בני המשפחה ואז בזזו את תכולת הבית וגנבו את הכסף המזומן שהיה שם, כך לדברי דוברת השריף המקומי, סינדי ביוורס. השודדים עזבו כשבראיינט הקטן בידיהם, והזהירו את האם הקשורה שלא לטלפן למשטרה.

אחד הילדים הכפותים הצליח לשחרר את עצמו ואז גם את שאר המשפחה המזועזעת - למעט התינוק שנחטף. לדברי דוברת השריף, בראיינט הוא הילד הצעיר ביותר במשפחה. האם אמרה לחוקרים כי היא אינה יודעת מיהם שני הגברים, האחד ככל הנראה בן 18 והשני בשנות ה-20 לחייו.

"אין לנו מושג מי לקח את הילד", אמרה ביוורס, דוברת השריף. "הם היו זרים למשפחה כולה". בנוסף דיווחו במשטרה כי אין עדי ראייה למקרה וכי איש לא הבחין בכלי הרכב של החוטפים.