צולם: מרדף מדהים בכביש המהיר אחרי משאית גנובה

נהג משאית אמיץ במיוחד מג'ורג'יה, ארצות הברית, ראה גנב משתלט על המשאית שלו - ובורח. הנהג לא איבד עשתונות, קפץ על המשאית, נאחז מאחור והתקשר למשטרה שפתחה במרדף מהיר בכביש הראשי. הנהג נאחז לכל אורך הדרך בירכתי המשאית - עד שהשוטרים עצרו את הגנב. הכל, כמובן, לעיני המצלמות

נהג המשאית שראה את הרכב היקר שלו, מקור הפרנסה שלו, נגנב מול העיניים שלו - החליט לא לוותר ויצא למרדף מדהים לאורך קילומטרים - שצולם לכל אורכו.

צילומי וידאו יוצאי דופן שהגיעו אלינו מג'ורג'יה, ארה"ב, מראות נהג משאית אמיץ במיוחד. הנהג זיהה את גנב הרכב בעבודה, אך הספיק רק לקפוץ על חלקה האחורי ולהיאחז באחד ממתקני המתכת בירכתיה, לפני שהגנב החל בנסיעה מהירה עם המשאית הגנובה.

כשהרגיש הנהג בטוח מספיק על חלקה האחורי של המשאית, הוא התקשר למשטרה מהטלפון הנייד שלו. כמה דקות חלפו ומספר גדול של ניידות משטרה הגיעו לכביש המהיר. אלה פתחו במרדף מהיר ללכידת המשאית, כאשר לכל אורך הנהג הגיבור מג'ורג'יה ממשיך להיאחז מאחור, להסתתר מהגנב הנוהג, ובכוחותיו האחרונים לנסות לא ליפול.

המשטרה הגבירה מהירות וניסתה לגרום לגנב הלא מיומן לעצור, ולמרבה המזל מהירות הנסיעה הגבוהה וחוסר הניסיון של האיש ליד ההגה גרמו לגלגלי המשאית להתפוצץ אחד אחרי השני.

הגנב עוד ניסה לברוח וללחוץ על הגז - אבל המשאית פשוט קרסה ונעצרה במקום. נהג המשאית נשאר על הרכב עד שהיה סמוך ובטוח שהגנב ייעצר. כשהמשאית עצרה בסופו של דבר, הוא קיפץ לצד הדרך שמח ומאושר. הגנב עוד ניסה להימלט, אבל שוטרי מדינת ג'ורג'יה עצרו אותו והובילו אותו אחר כבוד לתחנת המשטרה.