לגברת סילביו ברלוסקוני נמאס מהפלרטטנות של בעלה

האם ראש ממשלת איטליה חוזר לשוק הפנויים-פנויות? כלי התקשורת מפרסמים מכתב זועם מאשתו של ברלוסקוני, שמאסה בהרגליו המגונים. "הוא סובל מחוסר שיקול דעת וגורם להפחתת מעמדן של כל הנשים", האשימה הרעיה

החיבה של ראש הממשלה האיטלקי סילביו ברלוסקוני לנשים ולתענוגות היא לא ממש סוד, אבל הביקורת היום על הנהנתנות של האזרח מספר אחד באיטליה לא מגיעה מספסלי האופוזיציה או מהתקשורת ה"חטטנית". הפעם ברלוסקוני עורר דווקא את זעמה של ורוניקה לאוריו - אשתו.

כלי התקשורת במדינה מדווחים כי לוורוניקה כבר נמאס מהרגליו של המנהיג הצבעוני באירופה לבלות בחברת נשים נאות וצעירות ממנו. וכצעד ראשון נגד בעלה היא החליטה "ללכלך עליו" בתקשורת. אך קשה להגיד כי מישהו באיטליה הופתע מעליית המדרגה בסכסוך המתוקשר. בשבועות האחרונים הדיווחים על היחסים העכורים בין בני הזוג גלשו הרבה מעבר לדפי הצהובונים.

השבוע, כאשר נחת ברלוסקוני ברומא, התלוו אליו שתי בחורות צעירות וחטובות אשר לא כוסו ביותר מדי בד. "מה עושים עכשיו, אדוני ראש הממשלה?", פנו אליו השתיים, בספק שאלה ספק הצעה. מאוחר יותר הן אף העידו כי ברלוסקוני "ידוע כמומחה בתורת הפיתוי".

"לשעשע את הקיסר"

גם המהלכים הפוליטיים של בעלה מעלים את חמתה של ורוניקה. על פי הדיווחים, מתכנן ברלוסקוני להציג ברשימה של מפלגתו לפרלמנט האירופי מלכת יופי ובלרינה לשעבר. את הבחירה המשונה כינתה ורוניקה כצעד שנועד "לשעשע את הקיסר".

במכתב גלוי לעיתונות אף טענה הרעיה הזועמת כי איל התקשורת שמכהן עכשיו כראש ממשלה בפעם השלישית "סובל מחוסר שיקול דעת בשימוש בכוחו, וגורם להפחתת מעמדן של כל הנשים".

אך מה שהכעיס במיוחד את גברת ברלוסוקני היא העובדה שבן זוגה תועד מבלה במסיבת יום הולדת של דוגמנית בת 18 שמכנה את המכובד האיטלקי - אבאל'ה. "לימי ההולדת של בנותיו הוא לא נוהג להגיע", ציינה ויקטוריה במכתב לכלי התקשורת. ליום ההולדת של נערת הירחונים ברלוסקוני בהחלט הגיע, כשבידיו ענק יהלומים.