בת 4 נסעה לבד בלילה - לקנות ברד

אנאבל, פעוטה ג'ינג'ית מפילדלפיה, כנראה מאוד אוהבת ברד. כשהיא רצתה בשלוש לפנות בוקר את המשקה הקפוא היא פשוט התלבשה, עלתה על האוטובוס ונסעה למכולת. הילדה חזרה לביתה רק אחרי שנהג האוטובוס הזעיק את הרשויות בזמן שההורים לא הבחינו בדבר

אין ילד שלא רוצה משהו "עכשיו!", ולא מבין את המשמעות של לחכות - אבל ילדה אמריקנית אחת לקחה את הרצון שלה למקום שאיש לא דמיין. תיעוד מצלמות אבטחה באוטובוס ציבורי בפילדלפיה שבמזרח ארה"ב תיעד את המסע המפתיע שעשתה אנאבל ווים, בשלוש לפנות בוקר, כדי למצוא את הברד החביב עליה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למרות המסע הלא שגרתי, בשיחה עם רשת CBS היא לא מתרגשת מתשומת הלב ומספרת כיצד התלבשה, פתחה את הדלת הקדמית של ביתה כי רצתה "slushie" (ברד) מחנות מכולת סמוכה. את המסע לברד עצר נהג האוטובוס הרלן ג'ניפר, שהופתע לראות את הפעוטה הג'ינג'ית עולה לאוטובוס שלו ותופסת מקום כמו ילדה גדולה. "היא ידעה בדיוק לאן היא הולכת", סיפר. "היא בטח עברה במסלול הזה בעבר". ג'ניפר הבין שמקומה של בת ארבע בשעה הזאת הוא במיטתה - ולכן עצר את האוטובוס והתקשר למשטרה.

בסרטון נראית הפעוטה מקשקשת עם הנוסעים באוטובוס ומסבירה להם על הברד החביב עליה, בזמן שהנהג משוחח עם המשטרה. השוטרים שהגיעו לאוטובוס פינו את אנאבל, על פי הנוהל המשטרתי של העיר, לבית החולים, לשם הגיעו הוריה אסירי התודה ואספו אותה הביתה. ההורים ישנו שנת ישרים בזמן שהילדה יצאה לשוטט, וכלל לא שמו לב שהיא התעוררה ויצאה החוצה. 

לסיפור הזה יש סוף טוב גם מבחינת אנאבל הקטנה: אחרי שלקחו אותה מבית החולים הם הסכימו לקחת אותה לחנות אליה נסעה ולקנות לה באמצע הלילה ברד. התנאי: היא הייתה חייבת להבטיח שלעולם לא תצא לשוטט שוב לבדה.