הודו: 6 נעצרו בחשד לאונס ישראלית

המשטרה ההודית עצרה 6 בני אדם בחשד שהיו מעורבים באונס צעירה ישראלית ביום ראשון האחרון. מפרטי החקירה עולה כי המעשה בוצע לאחר שהצעירה עלתה על טרמפ עם החשודים שלקחו אותה למקום נטוש. בין העצורים - 3 קטינים

(ארכיון) (רויטרס)

המשטרה ההודית עצרה שישה בני אדם בחשד שהיו מעורבים באונס קבוצתי של מטיילת ישראלית. הישראלית הגישה תלונה במשטרה ההודית לפני כשלושה ימים, לאחר שטענה כי נאנסה סמוך לעיירה מנאלי שבצפון המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה ההודית ציינו כי שלושה מהעצורים הינם קטינים. מפרטי החקירה עולה כי האירוע התרחש ביום ראשון, בזמן שהצעירה הישראלית בת ה-25 חיפשה מונית לתחתנת האוטובוסים בעיירה הממוקמת במורדות ההימלאיה. בשלב מסוים עצרה לידה מכונית ובה שישה בני אדם שהציעו לה טרמפ למקום. הישראלית טענה כי לאחר שעלתה למכונית, החליטו השישה לשנות את יעד הנסיעה במפתיע, עצרו במקום נטוש ואנסו אותה.

"שלחנו צוותים רפואיים ומומחים למקום בעקבות התלונה", סיפר גורם במשטרה המקומית. "הצעירה סיפרה כי בטרם עלתה למכוניתם של החשודים היא חיפשה כל סוג של כלי רכב על מנת שיסייע לה להגיע למחוץ חפצה". לפני כשלושה ימים הגישה הישראלית תלונה נגד השישה, וממשרד החוץ נמסר אז כי הקונסול זיו בילאוס נמצא בקשר עם קורבן העבירה ועם המשטרה המקומית, שנותנת עדיפות עליונה לחקירה.

בשנים האחרונות הודו סוערת בעקבות שורת מעשי אונס שזיעזעו את המדינה. המקרה הבולט ביותר אירע בסוף שנת 2012, אז נפלה סטודנטית בת 23 קורבן לאונס קבוצתי בידי שישה גברים שנסעו עמה באוטובוס בניו דלהי. לאחר שנאנסה והוכתה הושלכה הצעירה בצד הדרך ומתה מפצעיה כעבור שבוע.