שני הרוגים מירי במועדון בארה"ב

שני בני אדם נורו למוות ולפחות 13 נוספים נפצעו כשאדם חמוש פתח בירי מחוץ למועדון לילה בעיר פורט מאיירס בפלורידה. עד ראייה סיפר: "זה היה אחד המראות המפחידים ביותר שראיתי". שלושה חשודים נעצרו, והרקע לאירוע עדיין לא ברור

שוב אירוע ירי במועדון בארה"ב: לפחות שני בני אדם נהרגו ועוד 13 נפצעו, כשאדם חמוש פתח באש בכניסה למועדון לילה בפלורידה. על פי חלק מהדיווחים בכלי התקשורת במדינה, שלושה חשודים נעצרו על ידי המשטרה, והרקע לאירוע נבדק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הירי התרחש במגרש החנייה של מועדון "קלאב בלו" בעיר פורט מאיירס, כך דווח ברשת NBC. כוחות גדולים של משטרה הגיעו לאזור וצוותים רפואיים העניקו טיפול בשטח לפצועים ולאחר מכן פינו אותם לבתי החולים. לדברי המשטרה, החיפושים אחר חשודים נוספים מתבצעים בשתי זירות נוספות.

על פי דיווחים נוספים, במועדון התקיים הלילה "ערב צעירים", אליו הגיעו גם ילדים בני 13. האירוע התרחש בשעות הבוקר המוקדמות שעון ארצות הברית. עד ראייה שנכח במקום תיאר את הזירה כ"בית משוגעים". עדת ראייה נוספת טענה כי שמעה בערך 30 יריות. 

שני בני אדם נהרגו (טוויטר)

אדם שאמר כי חבריו היו במועדון בעת הירי סיפר: "התקשרתי אליהם ולא הצלחתי לתפוס אותם אז מיהרתי למועדון, וכשהגעתי לשם חברי סיפר שהיורה ברח ושהשוטרים רודפים אחריו. זה היה בית משוגעים, אנשים רצו לכל עבר והרבה התקשרו להוריהם. זה היה אחד המראות המפחידים ביותר שראיתי".

ההזמנה למסיבה במועדון בפלורידה

לפני קצת יותר מחודש נרצחו 50 בני אדם ועשרות נוספים נפצעו במסע הירי הקטלני בתולדות ארה"ב, שהתרחש גם הוא בפלורידה, במועדון המזוהה עם הקהילה הגאה באורלנדו. היורה זוהה כעומאר מטין, אזרח אמריקני ממוצא אפגני שנורה למוות במהלך חילופי האש עם כוחות הביטחון שנמשכו שעות.