הקשר של קורבין לארגון האנטישמי

ה"דיילי מייל" הבריטי חושף את הקשר שבין מנהיג הלייבור שהשווה בעבר בין ישראל לדאע"ש לארגון אסלאמי שמיסדיו הם מכחישי שואה קיצונים. על פי הדיווח, אנשיו של קורבין יצרו קשר עם הארגון במטרה לחזק את קורבין בקרב הקהילה המוסלמית

הדיילי מייל הבריטי חושף היום (ראשון) את קשריו של יו"ר תנועת הלייבור הבריטית ג'רמי קורבין לארגון שמאל קיצוני, אנטישמי ופרו איסלאמי שראשיו מכחישי שואה. על פי הדיווח קורבין עומד בקשר עם הארגון כדי לגייס תמיכה בו בקרב הקהילות המוסלמיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ה"דיילי מייל" מצטט פעילה שמזוהה כמקורבת מאוד לקורבין, שאמרה כי קשריו עם ארגון "הוועדה הציבורית האסלאמית", המכונה גם MPAC, החלו במטרה לעודד את תמיכת הקבוצה בהנהגתו של קורבין.

פעילותו של הארגון האסלאמי, שמנהיגיו הכחישו בעבר את שואת היהודים ביום הזיכרון הבינלאומי לשואה, נאסרה על ידי אגודת הסטודנטים הבריטית ל-12 שנים בגלל דעותיה הקיצוניות. העיתון הבריטי מציין את אמירותיו של קורבין בעבר בנושא "ידידיו מחמאס" או ההשוואה בין דאע"ש לישראל.

 

קורבין נוהג להציג את עצמו כסוג חדש של פוליטיקאי, אבל בישיבות של הנהגת הלייבור הבריטי אין דבר חדש. מתנגדיו במפלגה מוגדרים "אויב", כך מדווח הדיילי מייל. אלה אותם האנשים שקראו לו לפני חודש "למען השם, תעזוב כבר".

מייסד MPAC, אסגאר בוחארי, תרם בעבר לקמפיין של מכחיש השואה דיויד ארווינג. ביום השואה הבינלאומי הוא כתב בדף הפייסבוק שלו "קחו את השואה, גלגלו אותה יפה ותדחפו אותה ל... שלכם".

מי שריכז את הפעילות של מטה קורבין עם התנועה האסלאמית הם אנשי ארגון "מומנטום" שפעלו בשם חברת התקשורת "נוברה" כדי להשתלט על מפלגת הלייבור. אלה אותם אנשים שגם קראו להפגנות והפרות סדר על רקע כלכלי. בין פעילויות הארגון, על פי הדיווח - השתלת מרגל במטה קמפיין המרוץ של השמרנים לראשות עיריית לונדון.