טייוואן‎: אוטובוס התיירים עלה באש - כל הנוסעים נספו

אוטובוס עלה באש בדרכו לנמל התעופה, כל 26 הנוסעים נספו. לפי עדויות ראייה, לאחר שהלהבה התפשטה האוטובוס התנגש בשולי הכביש . "הם לא יכלו להציל את עצמם, כולם נהרגו בתוך האוטובוס", סיפר אחד מעדי הראייה

אסון בטייוואן‎: אוטובוס תיירים התנגש בגדר בשולי הדרך בדרכו לנמל התעופה מדרום לבירה טאיפיי. כתוצאה מהשריפה - כל 26 הנוסעים נהרגו. הרשויות במדינה מדווחות שכל ההרוגים הינם תיירים סיניים למעט מדריך הקבוצה והנהג, שדווח שהם מקומיים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"הם לא יכלו להציל את עצמם, כולם נהרגו בתוך האוטובוס", אמר לאי צ'י צ'ונג, משירותי הכבאות בטייוואן‎. על פי עדי ראיה, שאחד מהם אף תיעד את התאונה, האש כילתה את קדמת האוטובוס. "זו הייתה להבה גדולה, הנהג ניסה לעצור - ואז התנגש בגדר ההפרדה" סיפר בהתרגשות אחד מהעדים. הוא ניסה להסביר מה הסיבה להתנגשות בגדר ההפרדה: "אולי הוא התנגש בגלל שהאש התפשטה במהירות, ואולי כי האנשים ניסו לברוח ולא הצליחו".

בעבר נאסר על הסינים לנסוע לטייוואן‎, אבל בעשרים השנים האחרונות האיסור הוסר וטייוואן‎ והפכה יעד פופולארי מאוד לתיירים מסין. התיירות הסינית מהווה את רובה המכריע של תעשיית התיירות באי. תאונות דרכים של תיירים סיניים הן לא תופעה נדירה בטייוואן‎, אך זוהי התאונה הקטלנית ביותר בה היו מעורבים תיירים סינים במדינה.