ישראלית באיסטנבול: "הייתי בטוחה שמדובר בפיגוע"

"הייתי בטוחה שמדובר בפיגוע" - כך מתארת הישראלית ירדן דסה, שנמצאת בנמל התעופה אטא טורק באיסטנבול, את הלילה הקשה שעבר עליה במהלך נסיון ההפיכה במדינה. לדבריה, "ישבנו ביחד במקומות המאובטחים, וברקע שמענו פיצוצים"

ההפיכה לקראת סיום - אבל המדינה רחוקה מלחזור לשגרה. מתחיל להירגע כאן - אבל אין כל חדש", מספרת ירדן דסה, ישראלית השוהה בנמל התעופה אטא טורק באיסטנבול. לדבריה, "כל שדה התעופה רעד. אין אנשי צוות ולוח הטיסות משתנה כל הזמן עם עיכובים וביטולים". רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"נחתתי אתמול בלילה וישנו כאן", מספרת דסה, שעצרה בטורקיה בדרכה לאמסטרדם, "עם הנחיתה ראיתי שהטיסות מעוכבות ולא ידעתי למה. ניסיתי להתחבר לאינטרנט כדי להבין מה קרה, ופתאום ראיתי אנשים רצים ובורחים, וכולם צעקו להשתטח ולברוח. היה המון בכי אבל עכשיו השדה שומם, לא רואים מטוסים ממריאים או נוחתים".

"חשבנו שמדובר בפיגוע", דאסה

"אחר כך הכניסו אותנו לשירותים ולקלטים - וכישראלית, הייתי בטוחה שמדובר בפיגוע", היא מודה."עד לפני שעתיים-שלש אנשים ישבו יחד במקומות המאובטחים. ברקע שמענו פיצוצים, וכולם היו בפאניקה. עכשיו אנשים כבר צמודים ללוחות הטיסות - אבל עדיין אין חדש".