טראמפ בחר סגן - מושל אינדיאנה

המתמודד הרפובליקני צייץ בחשבון הטוויטר שלו כי בחר באופן רשמי במייק פנס, מושל אינדיאנה ב-4 השנים האחרונות, כסגנו וכאיש שיככב לצדו בקמפיין מול קלינטון

טראמפ ופנס, ארכיון (רויטרס)

המועמד לנשיאות ארצות הברית דונלד טראמפ בחר במושל אינדיאנה מייק פנס להיות סגנו. כך צייץ הערב (שישי) בחשבון הטוויטר שלו. "אני שמח להכריז כי שותפי למירוץ יהיה מושל אינדיאנה מייק פנס", כתב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המועמדת לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית הילרי קלינטון מיהרה להגיב להכרזה וטענה כי בבחירתו את פנס, בחר טראמפ בשותף "מפלג ומאד לא פופולרי".

מקור רפובליקני "בעל ידע בנושא" אמר כבר אתמול לאתר "roll Call" המסקר את המפלגה הרפובליקנית כי הקשר בין השניים התהדק כאשר שיחקו גולף באחוזתו של טראמפ בניו ג'רזי בתחילת החודש.

"שותף לא פופולרי". קלינטון (רויטרס)

על פי הדיווחים, השניים גם נפגשו באחוזתו של פנס באינדיאנה בתחילת השבוע. עוד נטען כי טראמפ התרשם מהניסיון הפוליטי של פנס כמושל אינדיאנה וכי הוא סבור שהוא יוכל לסייע לו להתמודד מול גורמים שונים בגבעת הקפיטול.

פנס בן ה-57, עורך דין בהכשרתו, שימש בעבר גם כעיתונאי ברשת רדיו מקומית באינדיאנה. בשנת 2000 נבחר לראשונה לקונגרס האמריקני כנציגו של המחוז השני של אינדיאנה והחל משנת 2013 משמש כמושל המדינה. גם במערכות הבחירות ב-2008 וב-2012 עלה שמו של פנס כמועמד אפשרי לתפקיד סגן הנשיא.