שני הרוגים מירי בבית משפט במדינת מישיגן בארה"ב

חשוד שפתח באש בבית משפט בעיירה סנט ג'וזף שבדרום מערב מדינת מישיגן הרג שניים מפקידי בית המשפט - ופצע את סגן השריף המקומי, כך מדווחים כלי התקשורת בארה"ב. הרקע לאירוע עדיין לא ברור, אולם על פי אחת ההערכות, מדובר באסיר שחטף את נשקו של אחד השוטרים - ופתח באש

זירת האירוע במישיגן, היום (CNN)

שני הרוגים בתקרית ירי בארה"ב: שני פקידי בית משפט בעיירה סנט ג'וזף שבדרום מערב מישיגן נהרגו מיריות - כך מדווחים הערב (שני) כלי התקשורת בארה"ב. את היריות ביצע חשוד שחוסל כעבור זמן קצר. עוד דווח כי סגנו של השריף המקומי נפצע כתוצאה מהירי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מושל מדינת מישיגן, ריק סניידר, מסר כי המשטרה פעלה לחסום את הזירה לאחר תקרית הירי - ושעל פי הידוע לו, לא דווח על נפגעים נוספים באירוע. ברשת FOX האמריקנית דווח כי ייתכן ומדובר באסיר שחטף את הנשק מהשוטרים בזמן שהובל לדיון בבית המשפט - ופתח באש, עם זאת לדיווח זה אין כל אישור רשמי.

תקרית הירי בדאלאס, בשבוע שעבר (CNN)

תקרית זו מתרחשת לאחר שבשבוע שעבר אירעה תקרית הירי הרצחנית בדאלאס, טקסס, במהלכה נרצחו ביריות 5 שוטרים. מיקה חבייר ג'ונסון, אזרח ממוצא אפרו-אמריקני שביצע את הירי, טען כי עשה את המעשה כנקמה על ירי של שוטרים לבנים בשחורים במספר תקריות שאירעו לאחרונה.

ג'ונסון היה לבוש באפוד מגן במהלך הירי שביצע והוא נהרג לאחר מספר שעות של מצוד משטרתי, לאחר שהשוטרים הצליחו לדחוק אותו למגרש חניה ופוצצו עליו מטען שנישא על גבי רובוט. במהלך המו"מ שניהל עם השוטרים הבהיר כי הוא פעל לבדו, כי אינו משתייך לשום ארגון וכי מטרתו הייתה "להרוג לבנים". ג'ונסון בן ה-25 שירת בעבר בצבא ארצות הברית ואף הוצב במשך תשעה חודשים באפגניסטן.