מטה משטרת דאלאס נחסם וננעל בשל איומים

איומים על שוטרים בעיר ודיווחים על אדם חשוד המסתובב במגרש החניה הספיקו למשטרת דאלאס לסגור את המטה הראשי שלה בעיר. מאוחר יותר, בעקבות דיווחים על ירי בתוך המטה, יחידות מיוחדות סרקו כל קומה במבנה. כלי תקשורת הונחו שלא לשדר מהמקום על מנת לשמור על ביטחון השוטרים

לאחר ההפגנות: מטה המשטרה בדאלאס נחסם (רויטרס)

המתח בדאלאס נמשך: מטה המשטרה בדאלאס, טקסס, נסגר זמנית וננעל אתמול (שבת) לאחר שהתקבלו איומים אנונימיים נגד שוטרים. החיפושים התמקדו באחד ממגרשי החנייה הסמוכים, ולאחר סריקות הוסר החשד מהימצאותו של אדם חמוש במקום. למרות זאת, המתחם נשאר סגור גם לאחר מכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יחידות כלבנים וצלפים נפרשו באזור לאחר שהוחלט לנעול את מטה המשטרה ולהרחיק אזרחים מהמקום. בהמשך נסגרו זמנית כמה תחנות רכבת בסמוך למטה המשטרה.

ברשת CNN צוין כי כלי התקשורת מחו נגד מגבלות שהמשטרה הטילה על סיקור האירוע בזמן אמת - בדגש על איסור לקיים שידור חי מזירת האירוע. המשטרה צייצה בתגובה בחשבון הטוויטר הרשמי שלה כי עשתה זאת כדי לשמור על ביטחונם של הכתבים, שנועדו להיות האזרחים היחידים בקרבת המטה הסגור.

ההפגנה הסוערת בדאלאס (רויטרס)

שוטרים הרגו אזרח שחור - ומפגין שחור רצח למחרת 5 שוטרים

נעילת מטה המשטרה אירעה לאחר שאזרח אפרו-אמריקני ירה שלשום למוות בחמישה שוטרים, במהלך מחאה נגד אלימות משטרתית כלפי האפרו-אמריקנים. בתגובה לרצח השוטרים פרצו הפגנות מחאה ברחבי ארצות הברית בהשתתפות אלפי בני אדם. המפגינים מחו נגד אלימות משטרתית שלטענתם מופעלת ממניעים גזעניים

המחאה פרצה לאחר שביום חמישי שוטרים לבנים ירו למוות באלטון סטרלינג, אזרח אפרו-אמריקני. המפגינים טענו כי מדובר במימוש של מדיניות גזענית מצד המשטרה.