בת 12 קפצה מרכב גנוב - בזמן נסיעה

ילדה בריטית שהייתה עם אחיה התינוק לבד במכונית חונה מצאה עצמה לפתע נחטפת על ידי גנב שפתח בנסיעה. באומץ רב וקור רוח מפתיע היא זינקה מהמכונית תוך כדי נסיעה ורצה להזעיק את אמה שהייתה בחנות סמוכה. התינוק נמצא נטוש בפתח בית מגורים לא רחוק משם, החיפושים אחר גנב הרכב נמשכים

ילדה בת 12 בבריטניה קפצה ממכונית נוסעת לאחר שנחטפה יחד עם אחיה התינוק על ידי גנב רכב. האירוע המפחיד שהתרחש באזור לונדון תועד במצלמות אבטחה, ותושייתה ואומץ לבה של הילדה חסכו זמן יקר ואפשרו תגובה מהירה של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמה החורגת של הילדה, בת 27, הותירה אותה ברכב יחד עם אחיה בן ה-11 חודשים לאחר שחנתה את המכונית והלכה לקנות בחנות סמוכה. הגנב נכנס לתוך הרכב ופתח בנסיעה מהמקום. בסרטון שתיעד את התקרית נראית הילדה מזנקת מהמושב שליד הנהג בזמן שהרכב נוסע ומתגלגלת על הכביש. מיד לאחר שנחלצה מהמכונית רצה הילדה לחנות בה הייתה אמה החורגת וסיפרה על החטיפה.

התינוק נמצא בריא ושלם במרחק של כמה קילומטר לאחר שגנב הרכב הותיר אותו בפתח בית מגורים. הזוג שמתגורר בבית הזעיק את המשטרה וטיפל בתינוק עד להגעת השוטרים.

במשטרה שיבחו את תפקודה של הילדה

האם המבוהלת סיפרה לאחר שבנה הוחזר לידיה: "לא האמנתי, עד שראיתי את פניו והחזקתי אותו בזרועותיי. אני אסירת תודה למשפחה שמצאה אותו". בני הזוג שמצאו את התינוק הגיעו למסיבת יום הולדת שנה שחגג כמה ימים אחרי אירוע הדרמטי ואביו של התינוק אמר: "הם יהיו חברים שלנו לכל החיים".

על האומץ של בתו אמר האב: "לא האמנתי כשראיתי איך היא פשוט קפצה מהרכב ותוך שנייה נעמדה על רגליה ורצה לחנות. פעולתה חסכה זמן יקר ואפשרה תגובה מהירה של כל הגורמים הרלבנטיים".

גם במשטרה שיבחו את קור רוחה ותפקודה של הילדה. שוטרים רבים ממשיכים בחיפושים אחר החשוד בגניבה.