פילה בגן החיות בגרמניה חוזה: פורטוגל תנצח בגמר היורו

לקראת גמר אליפות אירופה בכדורגל שייערך ביום ראשון הקרוב בו יתמודדו נבחרות פורטוגל וצרפת על הגביע, בגן החיות בשטוטגרט שבגרמניה, יש פילה אחת שכבר יודעת מי תהיה האלופה. האם התחזית של חיית הענק תתממש?

הצדק יהיה לצדה של בעלת החדק? טרנד בעלי החיים שמנחשים תוצאות משחקים חשובים ממשיך לרגש את מעריצי הכדורגל ברחבי העולם. הפעם הגיע תורה של "הפילה הנביאה" זלה, שמנבאת היום (שישי) כי נבחרת פורטוגל תהיה זו שתנצח בגמר יורו 2016 שייערך מחרתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הפילה בת ה-49 מגן החיות בשטוטגרט שבגרמניה, שכבר הוכיחה בעבר יכולות נבואיות מרשימות, בחרה בכדור שעליו התנוסס דגל פורטוגל - והרימה אותו באוויר, זאת בזמן שהכדור שעליו צויר הדגל הצרפתי, נותר על הקרקע.

זלה הגישה למטפל שלה מיד וללא התלבטות את הכדור הפורטוגלי, ובכך קבעה בוודאות כי נבחרתו של כריסטיאנו רונאלדו תהיה המנצחת באליפות אירופה בכדורגל, שתגיע לסיומה במשחק הגמר בפריז ביום ראשון.

עד כה ניחשה הפילה 7 מתוך 8 משחקים בשלב שמינית הגמר, בהם הניצחון המפתיע של איסלנד על אנגליה, את ניצחונה של נבחרת גרמניה על סלובקיה ואת ניצחון צרפת במשחק נגד אירלנד. יחס הניחושים הנכונים שלה עומד על 65% בלבד, אבל בגן בטוחים ביכולותיה.

"הבחירה של זלה בפורטוגל היא יחסית מפתיעה", סיפר מנהל גן החיות, "אבל היו לה בעבר מספר בחירות מפתיעות. אני עצמי ורבים כמוני סבורים שצרפת תהיה זו שתנצח בטורניר שהיא גם מארחת, אבל נחכה ונראה".